MasterChef Česko

Zuzka odhalila drsnou pravdu! O těchto pravidlech jste netušili

Zuzka odhalila drsnou pravdu! O těchto pravidlech jste netušili
Zdroj: TV Nova

Soutěž MasterChef Česko ve středu skončila pro matku tří dětí Zuzku. Podle porotců vytvořila nejhorší salát, a tak musela z kola ven. Zuzana teď popsala, co všechno musela pro show obětovat.

Většina diváků zřejmě netuší, jaká všechna pravidla musí soutěžící MasterChefa dodržovat. Všichni musí například po dobu show bydlet ve stejném hotelu v Praze. A to i přesto, že v hlavním městě žijí a mají tu rodinu.

Stejně na tom byla Zuzka, která má tři děti. Herečka Patricie Solaříková, která moderuje pořad Jak to vidí MasterChef, se proto Zuzky ptala, jak situaci zvládala. "Přiznám se, že moc ne. Musel to zvládat manžel," popsala.

Zároveň Zuzka přiznala, že se jí nejdřív "hotelové pravidlo" nezamlouvalo. "Jsem s domácností hodně spjatá, bylo to pro mě hodně nepříjemné. Dokonce jsem si říkala, že se mi to ani nechce dělat," svěřila se soutěžící.

Související obsah

Nakonec si ale Zuzka dny bez dětí a toho, aby se musela starat o domácnost, užívala. "Byl to pro mě takový odpočinek, byla jsem jako na dovolené," prohlásila Zuzana, která musela ve středu soutěž opustit.

Pokud jste neviděli poslední díl show MasterChef Česko, můžete si ho pustit na webu NovaPlus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jste dobrá matka?
TEST: Jaký máte vztah se svými dětmi?

Nadržují jí! útočí diváci na Kačku z MasterChefa. Víme, jak je to ve skutečnosti

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz