R. Kelly

Propuštění na kauci si moc neužil! R. Kelly dluží na alimentech

Propuštění na kauci si moc neužil! R. Kelly dluží na alimentech
Zdroj: Profimedia

Americký zpěvák R. Kelly je opět za mřížemi. Tentokrát kvůli neplacení alimentů. Aby se dostal ven, musí své dluhy urovnat. Ty přitom dosáhly výše 161 tisíc dolarů, co je asi 3,7 milionu korun. Ve středu se poprvé objevil v televizním rozhovoru od svého zatčení. Kelly je obviněný ze sexuálního zneužívání, byl propuštěný na kauci.

"Částka musí být zaplacená najednou," sdělil úřad šerifa v okrese Cook k dlužným alimentům podle zpravodajského portálu abcnews. Kelly přitom měl v únoru velké potíže dát dohromady 100 tisíc dolarů, tedy asi 2,3 milionu korun, jako kauci v případě sexuálního zneužívání. Ve vězení tak musel strávit celý víkend.


Ve středu se R. Kelly poprvé od svého zatčení za obvinění ze sexuálního zneužívání promluvil v médiích. Na americké stanici CBS se objevil v raním vysílání. V něm trval na tom, že je nevinný. Při svém prohlášení byl velmi emotivní. Ve studiu křičel, plakal a když začal vyskakovat ze svého místa, musel jej uklidňovat jeho publicista.


"Není to fér, pro nikoho. Když vás soud osvobodí, tak vás osvobodí," řekl zpěvák při rozhovoru s odkazem na to, že jedna z nynějších obětí byla již součástí dřívějšího soudního líčení, ve kterém byl uznaný jako nevinný.

Související obsah


Mezitím se podle britského portálu Mirror objevila další žena, kterou prý Kelly zneužil, když jí bylo 13. S Kellym se pak prý čtyři roky stýkala. Když jí bylo 17, měl ji prý nakazit virem herpes. Případ už vyšetřuje policie.

Související obsah

Kelly byl obviněný z deseti různých případů sexuálního zneužívání čtyř obětí, z toho tří nezletilých. Zpěvákovi byla určená kauce 100 tisíc dolarů, pokud ji zaplatí sám, nebo milion dolarů, což je asi 22,8 milionů korun, pokud ji za něj zaplatí specializovaná společnost.

Zde se můžete podívat na část rozhovoru s R. Kellym v angličtině:
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Velká Británie zpřísňuje pravidla, pro vstup do země je nutné mít test na covid-19

Velká Británie od pondělí zpřísňuje pravidla pro vstup do země. Nově se cestující dostanou do země už jen s negativním výsledkem testu na covid-19. Nezáleží na tom, jestli jsou očkovaní, musí se prokázat testem. Země ke zpřísnění přistoupila, aby zabránila šíření varianty omikron. "Od pondělí mohou do země přicestovat z Nigérie jen občané a rezidenti Velké Británie a musí podstoupit samoizolaci," uvedl na twitteru britský ministr zdravotnictví Sajid Javid a dodal, že vakcíny stále zůstávají hlavním nástrojem, jak před covidem ochránit sebe a své blízké.

Krátká zpráva

Za sobotu přibylo 10 967 nakažených, je to méně než před týdnem

Česko za sobotu eviduje 10 967 potvrzených případů nákazy koronavirem. Před týdnem za sobotu přibylo o 1 500 případů více. Nejhorší situace je v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště a v Olomouci. V nemocnicích je aktuálně 6 431 pacientů s covidem, z toho 1 018 v těžkém stavu. Vyplývá to z údajů ministerstva zdravotnictví.

Krátká zpráva

Prezidenti USA a Ruska projednají vojenskou situaci na Ukrajině

Americký prezident Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin chtějí v úterý prostřednictvím videohovoru prodiskutovat napjatou situaci na Ukrajině. "Biden podtrhne americké obavy z ruských vojenských aktivit na hranici s Ukrajinou a znovu potvrdí podporu Spojených států suverenitě a územní celistvosti Ukrajiny," uvedla mluvčí Bílého domu Jen Psaki v tiskovém prohlášení.

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Píše se na Deník.cz