R. Kelly

Propuštění na kauci si moc neužil! R. Kelly dluží na alimentech

Propuštění na kauci si moc neužil! R. Kelly dluží na alimentech
Zdroj: Profimedia

Americký zpěvák R. Kelly je opět za mřížemi. Tentokrát kvůli neplacení alimentů. Aby se dostal ven, musí své dluhy urovnat. Ty přitom dosáhly výše 161 tisíc dolarů, co je asi 3,7 milionu korun. Ve středu se poprvé objevil v televizním rozhovoru od svého zatčení. Kelly je obviněný ze sexuálního zneužívání, byl propuštěný na kauci.

"Částka musí být zaplacená najednou," sdělil úřad šerifa v okrese Cook k dlužným alimentům podle zpravodajského portálu abcnews. Kelly přitom měl v únoru velké potíže dát dohromady 100 tisíc dolarů, tedy asi 2,3 milionu korun, jako kauci v případě sexuálního zneužívání. Ve vězení tak musel strávit celý víkend.


Ve středu se R. Kelly poprvé od svého zatčení za obvinění ze sexuálního zneužívání promluvil v médiích. Na americké stanici CBS se objevil v raním vysílání. V něm trval na tom, že je nevinný. Při svém prohlášení byl velmi emotivní. Ve studiu křičel, plakal a když začal vyskakovat ze svého místa, musel jej uklidňovat jeho publicista.


"Není to fér, pro nikoho. Když vás soud osvobodí, tak vás osvobodí," řekl zpěvák při rozhovoru s odkazem na to, že jedna z nynějších obětí byla již součástí dřívějšího soudního líčení, ve kterém byl uznaný jako nevinný.

Související obsah


Mezitím se podle britského portálu Mirror objevila další žena, kterou prý Kelly zneužil, když jí bylo 13. S Kellym se pak prý čtyři roky stýkala. Když jí bylo 17, měl ji prý nakazit virem herpes. Případ už vyšetřuje policie.

Související obsah

Kelly byl obviněný z deseti různých případů sexuálního zneužívání čtyř obětí, z toho tří nezletilých. Zpěvákovi byla určená kauce 100 tisíc dolarů, pokud ji zaplatí sám, nebo milion dolarů, což je asi 22,8 milionů korun, pokud ji za něj zaplatí specializovaná společnost.

Zde se můžete podívat na část rozhovoru s R. Kellym v angličtině:
 

rod, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz