žirafy

Tady můžete snídat se žirafami! Hotel nabízí jedinečný zážitek

Tady můžete snídat se žirafami! Hotel nabízí jedinečný zážitek
Zdroj: Profimedia

Jedinečný zážitek nabízí hotel v keňské Langatě. Hosté tady mohou snídat se žirafami! Exotická zvířata jsou zvyklá na lidi, a tak se prostě jen natáhnou skrz okno a seberou vám pochoutku z ruky.

Mít doma kočku, psa nebo papouška není v dnešní době nic neobvyklého. Bydlet ale se žirafami, které vám nakukují do domu oknem, to už je zážitek na celý život. Právě to se vám poštěstí, pokud se rozhodnete pro dovolenou na předměstí keňského Nairobi.

Hotel nazvaný Giraffe Manor a přilehlé pozemky slouží jako domov pro ohrožené žirafy Rothschildovy. Zároveň ale v domečku mohou bydlet turisté, k nimž chodí žirafy, zvyklé na lidi, na návštěvu. Dlouhý krk jednoduše prostrčí otevřeným oknem a seberou vám jídlo přímo z talíře.

 

Giraffe Manor se pravidelně umisťuje v žebříčku nejzajímavějších hotelů. V poslední době o něj zájem jen vzrostl - především díky sociálním sítím, kde se uživatelé neobvyklými snídaněmi se žirafami rádi chlubí. Míří sem proto také různí blogeři a influenceři.

Související obsah

Za jedinečný zážitek si ale také pořádně připlatíte. Cena za jednu noc začíná na 13 tisících korun, ten nejluxusnější pokoj pořídíte za čtyřnásobek. Vybrat si pak můžete, jestli chcete jíst s ostatními hosty, nebo třeba jen ve dvou - nepočítaje žirafy.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz