Seriál

Morávková prozradila, jak to bude dál s Haničkou! Najde se?

Morávková prozradila, jak to bude dál s Haničkou! Najde se?
Zdroj: TV Nova

Herečka Dana Morávková, která hraje v Ordinaci v růžové zahradě 2 Zdenu Suchou, odpovídala ve čtvrtek divákům na chatu. Prozradila, jak to bude dál s Haničkou, s kým si v seriálu rozumí nebo také jak probíhaly její začátky v Ordinaci.

Oblíbená postava Ordinace v růžové zahradě 2 Zdena Suchá prožívá v posledních dnech velmi těžké chvíle. Zmizela její dcera Hanička, po které usilovně pátrá se svým manželem Davidem, kterého hraje Jan Čenský. Poté, co se policii nepodařilo najít žádné stopy, rozhodli se rodiče po své dceři pátrat sami.

Společně s Andrejem Martynčákem nabídli za Haničku odměnu a začalo se jim ozývat hodně lidí. Mezi nimi byl i údajný únosce, který jim tvrdil, že má jejich dceru a chce dva miliony korun. Jako důkaz jim nechal v kontejneru Haniččino triko, které měla v den zmizení. V další epizodě by se měl Zdeně a Davidovi únosce ozvat znovu a domluvit se s nimi na předání výkupného. Zda se konečně sejdou s Haničkou, jisté však není.

Na celý rozhovor se můžete podívat zde: 

"Diváci už vědí, že je Hanička v pořádku a někdo se o ni stará, ale neví, kdo to je," řekla Dana Morávková. Doplnila také, že muž, který se jim ozval, je otec Haniččiny spolužačky. Zda jejich dceru opravdu unesl, nebo mu jde jen o peníze, se diváci dozvědí ve čtvrteční premiérové epizodě Ordinace.

Související obsah

Morávková se v rozhovoru také svěřila, že ji na ulici lidé zastavují a ptají se jí, kdy konečně svou dceru najde. Je ráda, že to lidi zajímá. Scenáristům je také vděčná, že jí dali možnost hrát tento děj. Díky tomu si jako herečka může vyzkoušet spoustu rolí.

Zdenu Suchou už Morávková hraje skoro deset let a od začátku to pro ni byla velká výzva, jelikož předtím hrála samé potvory. Na své začátky v seriálu vzpomíná s respektem. Nejtěžší pro ni bylo natáčet operace, při kterých musela používat latinské termíny, operovat a do toho hrát.

Teď si operace naopak užívá, i to, že na place s herci vždy jsou odborníci, kteří jim radí. Kromě natáčení v ateliéru vyrazili nedávno i do terénu, tentokrát do márnice a do pražských Strašnic. Herečka uvedla, že to pro ně bylo velmi zvláštní, ale ustáli to.

Související obsah

Jaké koníčky má Dana Morávková? Na kterou roli nejčastěji vzpomíná? A jaký vztah má se svým kolegou Janem Čenským? Na celý rozhovor s herečkou se můžete podívat na facebooku. Další díl epizody Ordinace v růžové zahradě 2 uvidíte na TV Nova ve čtvrtek ve 20:20.

reg, TN.cz

K tématu Seriál

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz