Youtubeři

22letý youtuber chodí se 13letou dívkou! "Sex nemáme," tvrdí všem

22letý youtuber chodí se 13letou dívkou! "Sex nemáme," tvrdí všem
Zdroj: Facebook Ondřej Vlček

Na české youtubové scéně se zase objevil pořádný skandál. Po Tarym a jeho rychlé jízdě a divném chování k fanouškům se tentokrát o pozdvižení postaral youtuber Ondra Vlček. Je mu 22 let, podle svých slov chodí se 13letou dívkou a přijde mu to normální. O věkovém rozdílu dokonce natočil dlouhé video, kde všechno vysvětluje. Lidé v komentářích jsou ale věkovým rozdílem zděšení a často padá slovo „pedofilie“.

Youtuber Ondra Vlček má přes 220 tisíc odběratelů a teď pořádně rozvířil českou scénu. Jeho přítelkyni je totiž jen 13 let a lidé tak začali Ondřeje podezřívat z pedofílie. To se mu samozřejmě nelíbí a proto natočil video, kde se snaží vše vysvětlit.

Vlček tvrdí, že se vždy přátelil s mladšími lidmi, že se stejně starými vrstevníky si nemá moc co říct. A že stejné to je i v případě jeho nové lásky. Dokonce ve videu cituje i ze sbírky zákonů, kde popisuje, co přesně je sexuální zneužití mladistvého. A on se ničeho takového podle svých slov nedopouští.

"Já tady nikomu z vás nepotřebuju dokazovat, že spolu nespíme, nebo nemáme nic, co bychom mít neměli. (…) Já s Verčou žiju normální život, normální, dejme tomu, dětský romantický vztah a žádné věci spolu neděláme. Co maximálně děláme, je, že se držíme za ruku, nebo si dáváme pusu,“ vysvětluje Ondra na videu.

Související obsah

Na celé vyjádření youtubera se podívejte ve videu. Co si o tom myslíte? Je to v pořádku? Hlasujte v anketě na začátku článku.

ČTĚTE TAKÉ:

Věkový rozdíl mezi partnery: úchylka nebo láska?
Kdy jsi připravena se zamilovat?

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Fiala navrhne Michala Koudelku na šéfa BIS

Premiér Petr Fiala (ODS) navrhne Michala Koudelku na šéfa Bezpečnostně informační služby. Sněmovní bezpečnostní výbor návrh projedná 3. února. Koudelka zastával funkci ředitele BIS už v letech 2016 – 2021.

Píše se na Deník.cz