Zahraničí

Letadlo s miliardářkou spadlo do pole s chřestem. Nepřežila!

Poblíž německého Frankfurtu se do chřestového pole zřítilo malé letadlo. Při havárii zemřeli tři lidé - mezi nimi byla i jedna z nejbohatších žen v Rusku Natalya Filyova. Policisté, kteří jeli na místo, měli vážnou nehodu, při které zemřeli další dva lidé.

V neděli se poblíž Frankfurtu zřítilo malé šestimístné letadlo do chřestového pole. Na jeho palubě se nacházeli tři lidé - všichni přišli při neštěstí o život.

Jednou z mrtvých byla podle agentury DPA 55letá ruská podnikatelka Natalya Filyova, která byla spolumajitelkou společnosti S7 Airlines. Patřila mezi nejbohatší lidi v Rusku, podle časopisu Forbes její majetek činil téměř 14 miliard korun. Při havárii zemřeli také dva muži - jedním z nich byl nejspíš její otec, druhým pilot.

"Je to nenahraditelná ztráta," řekla mluvčí společnosti, kterou miliardářka vlastnila. "Filyova byla inspirativní manažerka a úžasná žena," dodala. Letadlo letělo z francouzského Cannes a zřítilo se v obci Erzhausen pár kilometrů od letiště.

Související obsah

Tragédii navíc zhoršila nehoda policejního vozu, který jel na místo letecké havárie a čelně se srazil s autem v protisměru. Dva mladí lidé, kteří v něm jeli, při neštěstí zemřeli. Podle předběžných informací chtěli předjet jiné auto a v protisměru se srazili právě s policisty. Tři muži zákona se zranili.

sei, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz