Snídaňové štěně

Snídaňové štěně Ozzy je v psím nebi. Vzpomínkové VIDEO

Snídaňové štěně Ozzy uchvátilo národ svou roztomilostí a hravostí. Malý chlupáč se už dokonce připravoval na práci policejního psa. Minulý čas je bohužel správně - Ozzy totiž v pondělí tragicky zemřel.

"Bohužel nepomohl ani okamžitý zásah psovoda, ani veterináře, kteří se ze všech sil snažili zvrátit nemožné," oznámila smutnou novinu mluvčí policejního prezidia Eva Kropáčová.

Tímto bychom chtěli vyjádřit podporu policistovi Standovi, který byl s Ozzym do jeho poslední chvíle a ztrátu svého parťáka nese velmi těžko. Jsou okamžiky v životě každého z nás, kterým nelze zabránit a tohle je jeden z nich.

Související obsah

I přestože nás Ozzy opustil, doufáme, že nám podpora vás všech pomůže překonat tuto ztrátu a najdeme způsob, jak s projektem Snídaňové štěně pokračovat.

Ozzyho, i jeho předchůdce Sunnyho, si můžete připomenout i na instagramovém profilu Snídaňové štěně.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, které leží asi 120 km východně od hlavního města Dakar, zemřelo 11 novorozenců. Oznámil to ve středu bez dalších podrobností na svém twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguère na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Píše se na Deník.cz