Rozina Maléřová

Nová postava v Ulici! Do seriálu míří známý model a zpěvák

Do seriálu Ulice nastupuje tento týden nová postava. Mluvilo se o něm téměř rok, teď ho diváci konečně i uvidí, z Ameriky totiž přijíždí přítel Roziny Maléřové Victor. Jeho představitel Jared Bailey žije v Česku už osm let, v hudební branži je známý pod pseudonymem Piqi Miqi.

Rozinu Maléřovou čeká tento týden velké překvapení. V ulici se totiž objeví její tajemný přítel Victor, s nímž žila během svého loňského pobytu v New Yorku. Rozina ale musela na konci loňského léta odjet, protože si neohlídala platnost víza, navíc se několik let nemůže do Ameriky vrátit.

Victor se tehdy obětoval, a aby měla na letenku, půjčil Rozině všechny své peníze. O svém příteli toho Rozina rodičům řekla hodně, jeden ale poměrně zásadní detail vynechala – Victor je Afroameričan.

Vztah na dálku moc nefungoval a od plánovaného setkání v Kanadě sešlo. Rozina se rozhodla vztah ukončit, Victor se ale své lásky nechce vzdát a přijede o ní zabojovat do České republiky. Ve středu čeká Rozinu velké překvapení. A pořádně překvapená bude i celá rodina Maléřových.

"Victor je mladý kluk z New Yorku, je to kuchař a v Americe má velkou rodinu. Tu opouští kvůli Rozině, za kterou přijel do Prahy, aby ji získal zpátky. Je to zajímavý kluk a dobrý člověk," říká o své postavě sympatický Jared, který žije v Česku už 8 let a mluví velmi dobrou češtinou. Mezi „uliční“ partu zapadl okamžitě.

Související obsah

"Líbí se mi tady moc, lidi ve štábu jsou milí a pohodoví. Mluví na mě česky i anglicky, a tak nevnímám žádnou jazykovou bariéru. Když něčemu nerozumím, vždycky se tu najde někdo, kdo mi to přeloží," usmívá se třicetiletý Jared, kterému už všichni říkají Piqi Miqi.

Že se sbalí a odjede do Evropy, se Jared rozhodl už jako desetiletý. "Narodil jsem se v Connecticutu, studoval jsem v New Yorku, ale už když jsem byl na univerzitě, odjel jsem na rok do Prahy. Zamiloval jsem si to tady a rozhodl jsem se, že se sem přestěhuju. Už jsem tady osm let. Praha je krásná a já se tady cítím jako doma," prozradil.

Jared se česky učil už v New Yorku. "Měl jsem dobrou učitelku, Češku, naučila mě Ř. Čeština je těžká, přátelé se mi diví, že se ji učím, když česky ve světě nikdo nemluví a já vím, že bych se i tady domluvil anglicky, ale chci mluvit dobře jazykem v zemi, ve které žiju," vysvětlil.

Jared se živí modelingem a natáčení reklam. Ulice je jeho první příležitostí na televizní obrazovce. "Jsem za ni moc vděčný. Natáčení mě moc baví, doufám, že budu mít víc příležitostí," dodal mladý herec.

Jak zareaguje Rozina při setkání s Victorem? A jak jej přijme její rodina? Sledujte Ulici každý všední den od 18:25 na Nově. Celý rozhovor s Jaredem Bailey uvidíte v pořadu Volejte Novu v sobotu ve 12:30 na TV Nova.

ČTĚTE TAKÉ:


EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z Ulice: Jak se provalí Martinova nevěra se Šárkou?

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Lehli smíchy: Co se nedalo natočit?

Radosti a starosti ve vztahu s cizincem
TEST: Dokázala byste se zamilovat do cizince?

vbo, TN.cz

K tématu Rozina Maléřová

Další překvapení: Co Rozina chystá?

Další překvapení: Co Rozina chystá?

Martin na prášky kvůli Rozině: Co se stane?

Martin na prášky kvůli Rozině: Co se stane?

Žádost o ruku! Co to udělá s Maléřovými?

Žádost o ruku! Co to udělá s Maléřovými?

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz