MasterChef Česko

Šok pro Ester! Fanoušci jí posílají fotografie intimních partií

Šok pro Ester! Fanoušci jí posílají fotografie intimních partií
Zdroj: TV Nova

Ve středu mohli diváci sledovat další díl oblíbené kuchařské show MasterChef Česko. Soutěžící museli čelit další výzvě v podobě individuálního výkonu a porotci jim to ještě po celou dobu stěžovali. V pořadu Jak to vidí MasterChef hodnotili třináctou epizodu soutěžící Ester a Mona.

Soutěžící tentokrát čekal boj u plotny i o ingredience, které měli dopředu připravené a nesměli brát suroviny ze spižírny. Dvojice si také vybírali sami. Jednu takovou tvořila právě Ester a Mona. Měly na výběr ze čtyř kuchyní, chtěly si vzít Itálii, kterou jim ale sebrali Míra s Honzou. "My jsme čekaly, že nám dají přednost," vzpomínala Mona. "Já už jsem si zvykla, že v tomhle u těch mladých člověk nemůže vůbec nic čekat," řekla Ester. Dodala také, že se s nimi chtěla hádat až do krve.

Holky nejdříve měly vařit spolu, ale porotci to klasicky změnili a najednou stály proti sobě. "No já byla překvapená, protože když se podíváme do těch boxů, kde byly ty suroviny, tak my Mexico měly podle mého nejméně surovin," vysvětlila Mona.

V pořadu Jak to vidí MasterChef se hovořilo také o tom, že Ester chodí nejvíce žádostí o přátelství nebo s ní chtějí muži navázat vztah a posílají své intimní fotografie. Na otázku Solaříkové, čím si vysvětluje, že jí chodí fotky pánských přirození, odpověděla pobaveně. "Já to hlavně vůbec nechápu. Protože Páťo, ty už jsi nás viděla všechny, uznej sama, tam je plná řada nádherných štíhlých holek…ale já jediná jsem tam oplácaná, proč to odnáším jenom já? To by mě fakt zajímalo," smála se Ester.

Související obsah

Solaříková dodala, že je vidět, že se chlapům líbí pořádné ženské. Na fotografie vždy Ester reaguje tím, že dotyčného označí na facebooku, aby ho viděli všichni, a ještě ho zablokuje. "Když ho označím, tak ho vidí jeho přátelé," vysvětlila.

Co si Patricie Solaříková pro Ester a Monu připravila za výzvu? A jaké mají plány do budoucna? Podívejte se na celý díl pořadu Jak to vidí MasterChef! Středeční díl MasterChef Česko si můžete pustit zdarma na NovaPlus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz