Bankomat

Žena dokázala okrást bankomat o tisíce! Takhle se jí to povedlo

Žena dokázala okrást bankomat o tisíce! Takhle se jí to povedlo
Zdroj: Thinkstockphotos

Nápad jak přijít k penězům dostala devětačtyřicetiletá žena z Karlových Varů. Zjistila totiž, že bankomat díky chybě vydává místo tisícovek rovnou dvoutisícovky. Rozhodla se tak, že si na účet banky přilepší. Teď jí ale hrozí, že skončí ve vězení.

Okrást bankomat se pokusila 49letá žena z Karlových Varů. V polovině října loňského roku odhalila špatně fungující bankomat. Ten při výběru vydával dvojnásobnou částku.

"Prostřednictvím své platební karty zadala výběr 30 tisíc korun s úmyslem vybrat z bankomatu částku dvojnásobnou," popsala policejní mluvčí Zuzana Týřová.

To se jí však nepovedlo. Transakce byla zamítnuta z důvodu nedostatečného zůstatku peněz na účtu. Zkusila tedy vybrat menší částku, po bankomatu tak chtěla jedenáct tisíc korun v tisícovkách. Jindy inteligentní přístroj ženě však vydal rovnou 22 tisíc korun.

Související obsah

"Vybrané peníze užila pro vlastní potřebu a nevrátila je ani po žádosti a upozornění ze strany banky, která uvedla, že došlo k chybě bankomatu," dodala mluvčí policie. Za podvod jí v případě prokázání viny hrozí až dva roky za mřížemi.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz