Život ve hvězdách

Život ve hvězdách 11. 4. 2019

Lucie Borhyová vyrazila do luxusní Dubaje a splnila tam sen. Jak bojuje manželka Jiřího Krampola po návratu z nemocnice s nechutenstvím? Krampolovi promluvili o těžké zkoušce. Extrémní zákroky na klinikách estetické medicíny. Trendem jsou úpravy intimních partií.

 Lucie Borhyová vyrazila do luxusní Dubaje. Ale nejela tam sama. Vzala s sebou manžele, kteří už 30 let pečují o těžce postiženého syna Honzíka a nemají na sebe moc času. Proto jsme jim ho dopřáli a splnili jim sen.

Manželé Krampolovi mají za sebou těžké chvíle. Hanku teprve nedávno propustili z nemocnice, kde byla několik týdnů. Nejedla a byla vyhublá na kost. Teď se snaží vrátit do normálního života. Jak jsme se sami přesvědčili s jídlem má stále problémy. Když se snažila sníst polévku, bojovala s každou lžící.

Související obsah

Nejvýdělečnější dívčí skupina všech dob Spice Girls by měla v červnu opět ovládnout pódia, i když bez Victorie Beckham. Jenže, děvčata se zase hádají a tak těžko říct, jak to dopadne. Jak jsou na tom další kapely, kvůli kterým v 90. letech, hromadně omdlévaly fanynky?

Archiv pořadu Život ve hvězdách najdete ZDE.

TN.cz/vem
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Život ve hvězdách

Důležité Události

Píše se na Deník.cz