Turista

Čech vypadl v Tatrách z okna hotelu. Důvod je kuriózní

Český turista z Brna se vážně zranil při pobytu ve slovenských Tatrách. Devětatřicetiletý muž uprostřed noci vypadl z okna hotelového pokoje z výšky deseti metrů. Utrpěl několik vážných zranění.

Neštěstí se stalo tento týden v luxusním hotelu v Tatranské Lomnici asi v půl druhé ráno. Český turista spadl z okna z výšky asi deseti metrů a zůstal bezmocně ležet u zdi budovy.

Podle portálu tvnoviny.sk měl štěstí v neštěstí, protože jeho steny a šramocení slyšela recepční, která okamžitě přivolala pomoc. Bez ní by místní zraněného nejspíš našli až ráno za světla.

Brňan utrpěl více vážných zranění - mimo jiné tenkého střeva, močového měchýře a páteře. Lékaři ho po převozu do nemocnice okamžitě operovali.

Související obsah

Zdravotníky ovšem velmi překvapila příčina turistova dlouhého pádu. Řekl jim totiž, že potřeboval na záchod a osudově si popletl okno svého pokoje s dveřmi do koupelny.

Nyní ho čeká ještě minimálně jedna operace a po ní dlouhá rehabilitace. Teď Brňan jen doufá, že se mu vyhnou trvalé následky.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru trajektu na Filipínách zahynulo nejméně 7 lidí

Nejméně sedm lidí přišlo o život při pondělním požáru trajektu Mercraft 2 na Filipínách, který převážel 124 lidí včetně posádky z ostrova Polillo do Realu v provincii Quezon, informuje agentura AFP. Fotografie sdílené pobřežní stráží ukazovaly, jak se z lodi zachvácené požárem. Doposud bylo zachráněno na 120 lidí, po zbytku pasažérů pátrá pobřežní stráž. K neštěstí došlo asi 7 kilometrů od přístavu.

Píše se na Deník.cz