Střelba

Neštěstí na procházce: Lékařka skončila po střelbě v nemocnici!

Neštěstí na procházce: Lékařka skončila po střelbě v nemocnici!
Zdroj: Krimi Plzeň

Předčasně skončila nedělní procházka, na kterou se vydala praktická lékařka z Chotěšova. Skončila totiž v nemocnici poté, co ji někdo střelil do stehna. Pachatele se bohužel zatím nepodařilo najít. Podle místních je ale na vině místní střelnice.

V neděli odpoledne se lékařka z Chotěšova vydala na procházku směrem k oblíbenému jezu. V tu chvíli ji do stehna zasáhla neznámá střela. Žena tak skončila v nemocnici, kde je hospitalizována, informoval portál Krimi Plzeň.

"Policisté případ vyšetřují jako těžké ublížení na zdraví," potvrdila policejní mluvčí Ivana Jelínková. Vyšetřování je však na začátku, a proto nesdělila bližší podrobnosti.

Podle místních musela střela přiletět ze střelnice, která se nachází nedaleko místa nehody. Tuto možnost prověřuje také policie. Majitelka střelnice však portálu TN.cz prozradila, že o ničem neví.

Související obsah

"O situaci víme a aktuálně ji řešíme ve spolupráci s policií. Právě v současné chvíli jednáme o možných řešeních," potvrdil portálu starosta Chotěšova Daniel Koláček.

Celá událost vzbudila emoce také na sociálních sítích. "Do nohy. Takže když tam půjde nějaká maminka s malým dítětem, trefí ho rovnou do hlavy," rozčiluje se jedna z místních obyvatelek.

Podobný případ totiž už policisté v obci vyšetřovali. V roce 2009 tam tehdy vlétla střela do jednoho z bytů, ve kterém nedaleko okna seděl jeho majitel. Zda byl náboj vystřelen ze střelnice, se tehdy nepodařilo prokázat.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz