Tisková konference

Ministerstvo vysílalo s kočičím filtrem! Fotky baví celý svět

Ministerstvo vysílalo s kočičím filtrem! Fotky baví celý svět
Zdroj: Profimedia

Tisková konference pákistánského ministra přilákala pozornost celého světa. Nebylo to ale kvůli tomu, co měl politik na srdci, jako spíš kvůli tomu, co měl na sobě. Stážista, který přenos vysílal v přímém přenosu, totiž nevypnul kočičí filtr.

Brífink regionálního ministra informací Shaukata Yousafzaiho vysílala politická strana, jejíž je členem, v pátek v přímém přenosu na facebooku. Politik mluvil o palčivých problémech regionu, diváci ale jeho slovům nevěnovali přílišnou pozornost. Píše o tom portál CNN.

Stážista, který tiskovou konferenci vysílal, zapomněl vypnout kočičí filtr. Yousafzai i další politici tak měli na hlavě roztomilá černorůžová ouška, fousky i tmavý nos jako čumáček. Ironické komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat a na internetu se objevily také desítky fotek z přenosu.

Během několika minut zaměstnanec kočičí filtr odstranil. Strana poté zveřejnila oficiální prohlášení na twitteru. "Disciplinární komise případ prošetřila a došla k závěru, že incident byl lidskou chybou, kterou udělal jeden z našich těžce pracujících dobrovolníků," uvedla.

Související obsah

Zároveň zástupci politické strany ujistili, že dělají vše pro to, aby už se to neopakovalo. Sám Yousafzai bral celou věc s větším humorem. "Nebyl jsem sám, dva další úředníky sedíci vedle mě kočičí filtr také zasáhl," prohlásil pro agenturu AFP.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz