Mobilní operátor

Neomezený internet v mobilu už i v Česku! Nabízí jej dva operátoři

Neomezený internet v mobilu už i v Česku! Nabízí jej dva operátoři
Zdroj: Getty Images

Schyluje se k novému souboji mobilních operátorů? Společnosti T-Mobile a Vodafone totiž zavádí neomezená mobilní data. Firma O2 prozradila, že brzy představí revoluční nabídku mobilních tarifů, podrobnosti ale nezveřejnila.

Jako první s nabídkou neomezeného internetu v mobilu přišla společnost T-Mobile. Až do 31. srpna si mohou její zákazníci zdarma aktivovat balíček "Neomezená data na léto". Balíček platí 30 dní, ale lze jej aktivovat opakovaně prostřednictvím aplikace.


"Chceme našim rezidentním zákazníkům dopřát bezstarostné léto plné zážitků, kdy mohou jednoduše čerpat mnohem více dat, než jsou zvyklí. A když mluvíme o neomezených datech, tak to tak i myslíme,” řekl ředitel T-Mobile pro Českou republiku Juraj Bóna.


S neomezeným internetem v mobilu ve středu přišel i Vodafone. Tam už je ale součástí běžných tarifů, které nejsou časově omezené. Pro získání je ale třeba splnil více podmínek. Nejlevněji vychází možnost zaměřená na čtyři lidi.

Související obsah


"Tarif Vodafone Neomezený společnost spustí 20. června 2019 a zákazníkům přináší neomezená data do mobilního telefonu za 599 korun měsíčně. Jde o takzvanou multiSIM nabídku, která propojuje mobilní i pevné internetové připojení a využít ji může rodina, firma i parta přátel," sdělila společnost Vodafone.

Zdroj:


Pro získání neomezeného internetu je třeba mít pevný domácí internet od Vodafonu, nejlevnější o rychlosti 20 Mbit/s vyjde na 399 korun měsíčně. I s domácím internetem je celková cena balíčku pro čtyři lidi 2795 korun, což je 698,75 korun na jednoho člověka. Kromě neomezeného mobilního internetu nabízí tarif i neomezené volání a neomezené SMS.


Balíčků s neomezeným internetem je několik druhů, jsou ale určené pro nejméně dva lidi. Člověk si jej může pořídit i sám pro sebe, ale to by v nejlepším případě vyšlo na 2396 korun měsíčně.

Související obsah


Společnost O2 prý změny tarifů plánuje, podrobnosti zatím nezveřejnila. "Po nedávném zdvojnásobení objemu dat v neomezených tarifech a vylepšení balíčků O2 Spolu plánujeme brzy představit revoluční nabídku mobilních tarifů, které budou mnohem lépe zohledňovat datové potřeby zákazníků," sdělila mluvčí O2 Lucie Jungmannová.
 

rod, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz