Nehoda

Místo řidičáku smrt. Žena popletla pedály, zabila zkoušejícího!

Místo řidičáku smrt. Žena popletla pedály, zabila zkoušejícího!
Zdroj: Profimedia

Doslova fatální chybu udělala v pondělí v Polsku osmašedesátiletá žena, kterou se pokoušela získat řidičák. Při zkoušce si totiž s největší pravděpodobností spletla pedály a srazila zkušebního komisaře. Muž zemřel.

Neštěstí se stalo v půl druhé odpoledne ve městě Rybnik poblíž českých hranic, píše portál televize TVN24. Starší žena pětatřicetilletého zkoušejícího smetla v testovacím prostoru zemského dopravního střediska.

Policisté uvedli, že komisař utrpěl velmi vážná zranění, kterým podlehl. Řidička alkohol nenadýchala, po nehodě ovšem upadla do šoku a zdravotníci jí museli dát sedativa. Proto ji krátce po nehodě nebylo možné vyslechnout.

Vyšetřovatel Ryszard Czepczor řekl, že zabitý komisař ve chvíli, kdy ho auto srazilo, dohlížel na jiného uchazeče o řidičák. Podle TVN24 to vypadá, že si žena v osudný okamžik popletla pedály a místo brzdy šlápla na plyn.

Související obsah

Kromě komisaře tak zasáhla také další auto a blízký strom. V úterý na místě nehody lidé zapálili svíčky a na autech se objevily na znamení smutku černé stuhy.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Nehoda

Důležité Události

Krátká zpráva

Škoda odstavuje na dva týdny výrobu

Automobilka Škoda Auto od pondělí zastavila výrobu ve všech třech svých českých závodech. Odstavení výroby bude trvat následující dva týdny. Výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při odstávce tam chce firma dokončit 10 tisíc rozdělaných aut. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.

Píše se na Deník.cz