Nehoda

Místo řidičáku smrt. Žena popletla pedály, zabila zkoušejícího!

Místo řidičáku smrt. Žena popletla pedály, zabila zkoušejícího!
Zdroj: Profimedia

Doslova fatální chybu udělala v pondělí v Polsku osmašedesátiletá žena, kterou se pokoušela získat řidičák. Při zkoušce si totiž s největší pravděpodobností spletla pedály a srazila zkušebního komisaře. Muž zemřel.

Neštěstí se stalo v půl druhé odpoledne ve městě Rybnik poblíž českých hranic, píše portál televize TVN24. Starší žena pětatřicetilletého zkoušejícího smetla v testovacím prostoru zemského dopravního střediska.

Policisté uvedli, že komisař utrpěl velmi vážná zranění, kterým podlehl. Řidička alkohol nenadýchala, po nehodě ovšem upadla do šoku a zdravotníci jí museli dát sedativa. Proto ji krátce po nehodě nebylo možné vyslechnout.

Vyšetřovatel Ryszard Czepczor řekl, že zabitý komisař ve chvíli, kdy ho auto srazilo, dohlížel na jiného uchazeče o řidičák. Podle TVN24 to vypadá, že si žena v osudný okamžik popletla pedály a místo brzdy šlápla na plyn.

Související obsah

Kromě komisaře tak zasáhla také další auto a blízký strom. V úterý na místě nehody lidé zapálili svíčky a na autech se objevily na znamení smutku černé stuhy.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz