Inspektor TV Nova

Tady se vyřádí rodiny s dětmi i psy! Kemp u Hluboké má stříbro

Prázdninový inspektor se tentokrát vypravil do kempu Křivonoska na jihu Čech, který prošel velkou modernizací. Vyrostl tam například nový bazén nebo dětské hřiště. V kempu je ale také bezplatné WiFi připojení a platit tam můžeme i kartou. Jakou od nás dostal medaili?

Kemp Křivonoska leží necelé tři kilometry od Hluboké nad Vltavou. Po příjezdu na Prázdninového inspektora dýchlo retro. Nový nájemce se ale snaží kemp vylepšovat. V letošním roce se tak chlubí třeba novým bazénem.

Nový je i bungalov pro čtyři lidi. Má koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, bojler na teplou vodu a kuchyňka je plně vybavena. Nechybí sporák ani lednička, všechno je navíc uklizené a čisté. Stejně to vypadalo i v ložnici, kde byly zvlášť uskladněné peřiny.

Ostatní chatky už něco pamatují, i přesto byly uklizené a peřiny čisté. "Už jsme tady poosmé a jsme spokojeni," pochvaloval si jeden návštěvníků kempu.

Totalitu pamatují i veřejné záchody a sprchy, ani tady ale štáb TV Nova žádnou špínu nenašel. Návštěvníci mohou využívat mýdlo a papírové utěrky na ruce. Sprchy jsou zdarma.

Související obsah

V areálu je kiosek i hospoda. A podle inspektora pivo tady za to fakt stojí, bývalý provozovatel pivnice se prostě pozná. K jídlu je v nabídce klasika - utopenec, párek, klobása. Ceny velmi dobré. "Budou tady zelňáky, nebudou každý den, ale to je naše specialita," popsal Zdeněk Hůna.

Plusové body restaurace dostává za možnost platby kartou. "Nechybí nám tady vůbec nic. Fakticky ne. Je to tu moc pěkný," uvedla návštěvnice.

Kemp je vhodný pro rodiny s dětmi. Vyřádit se mohou na hřišti s houpačkami nebo na minigolfu. Pěšky se navíc můžete vydat na zámek Hluboká nebo do zoo. Ceny jsou velmi přijatelné a psi jsou tady prý vítáni. Kempu Křivonoska dáváme stříbro.

Vladimír Hoť/epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Dánsko za víkend zaznamenalo víc omikronu, než celá EU

Dánský institut veřejného zdraví zaznamenal “znepokojivý“ nárůst potvrzených případů nové mutace koronaviru omikron. Podle agentury AFP dánské úřady v neděli registrovaly už 183 případů, což je proti pátku trojnásobný počet, přičemž Evropské středisko pro kontrolu a prevenci nemocí (ECDC) již dříve hlásilo 182 případů varianty omikron pro celou Evropskou unii včetně Norsko a Islandu.

Krátká zpráva

Dálnici D5 uzavřela nehoda 3 nákladních vozidel

Dálnici D5 ve směru Praha – Rozvadov uzavřela v pondělí nad ránem na 37. kilometru dopravní nehoda 3 nákladních vozidel. Podle informací z Centra dopravních nehod Policie České republiky došlo při srážce ke zranění osob a provoz na dálnici byl v místě nehody zastaven. Zrušení dopravního omezení se podle předpokladu PČR očekává kolem desáté hodiny dopoledne.

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz