Inspektor TV Nova

Tady se vyřádí rodiny s dětmi i psy! Kemp u Hluboké má stříbro

Prázdninový inspektor se tentokrát vypravil do kempu Křivonoska na jihu Čech, který prošel velkou modernizací. Vyrostl tam například nový bazén nebo dětské hřiště. V kempu je ale také bezplatné WiFi připojení a platit tam můžeme i kartou. Jakou od nás dostal medaili?

Kemp Křivonoska leží necelé tři kilometry od Hluboké nad Vltavou. Po příjezdu na Prázdninového inspektora dýchlo retro. Nový nájemce se ale snaží kemp vylepšovat. V letošním roce se tak chlubí třeba novým bazénem.

Nový je i bungalov pro čtyři lidi. Má koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, bojler na teplou vodu a kuchyňka je plně vybavena. Nechybí sporák ani lednička, všechno je navíc uklizené a čisté. Stejně to vypadalo i v ložnici, kde byly zvlášť uskladněné peřiny.

Ostatní chatky už něco pamatují, i přesto byly uklizené a peřiny čisté. "Už jsme tady poosmé a jsme spokojeni," pochvaloval si jeden návštěvníků kempu.

Totalitu pamatují i veřejné záchody a sprchy, ani tady ale štáb TV Nova žádnou špínu nenašel. Návštěvníci mohou využívat mýdlo a papírové utěrky na ruce. Sprchy jsou zdarma.

Související obsah

V areálu je kiosek i hospoda. A podle inspektora pivo tady za to fakt stojí, bývalý provozovatel pivnice se prostě pozná. K jídlu je v nabídce klasika - utopenec, párek, klobása. Ceny velmi dobré. "Budou tady zelňáky, nebudou každý den, ale to je naše specialita," popsal Zdeněk Hůna.

Plusové body restaurace dostává za možnost platby kartou. "Nechybí nám tady vůbec nic. Fakticky ne. Je to tu moc pěkný," uvedla návštěvnice.

Kemp je vhodný pro rodiny s dětmi. Vyřádit se mohou na hřišti s houpačkami nebo na minigolfu. Pěšky se navíc můžete vydat na zámek Hluboká nebo do zoo. Ceny jsou velmi přijatelné a psi jsou tady prý vítáni. Kempu Křivonoska dáváme stříbro.

Vladimír Hoť/epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Inspektor TV Nova

Důležité Události

Píše se na Deník.cz