Letadlo

Malé letadlo narazilo do budovy Bauhausu! Tři lidé zemřeli

Malé letadlo narazilo do budovy Bauhausu! Tři lidé zemřeli
Zdroj: Profimedia

Malé letadlo narazilo v německém Bruchsalu v sobotu odpoledne do obchodu se stavebními potřebami. Při havárii zemřeli tři lidé, prodejnu pro jistotu záchranáři evakuovali.

Letadlo havarovalo v Bruchsalu ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko v sobotu krátce před 13. hodinou. Narazilo do prodejny Bauhaus, která se nachází v blízkosti letiště. Informuje o tom portál Die Welt.

Policisté oznámili, že při leteckém neštěstí zahynuli nejméně tři lidé. Další podrobnosti ale neuvedli. Není tak jasné, zda jsou na místě další zranění, natož příčina nehody. Obchod se stavebními potřebami záchranáři evakuovali.

Související obsah

Tři lidé zemřeli při pádu letounu už ve čtvrtek večer v Tyrolsku. Pilot letadla, které startovalo z italského Montichiari a mělo přistát v německém Schwäbisch Hallu, podle médií nedodržoval letovou trasu. Stroj zřejmě ve výšce 2300 metrů nad mořem škrnul o skálu a poté se zřítil.

Při nehodě zemřeli tři muži ve věku 72, 57 a 56 let, kteří pocházeli z Bádenska-Württemberska. Jejich identitu by měly ještě potvrdit testy DNA.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz