Nenávist až za hrob? Smoljakův syn poslal zvláštní vzkaz Kotkovi

Nenávist až za hrob? Smoljakův syn poslal zvláštní vzkaz Kotkovi
Zdroj: Profimedia

Ke smrti jednoho z Cimrmanů Václava Kotka, který zahynul na Karlštejně, se v pátek odpoledne vyjádřil i Filip Smoljak - syn Ladislava Smoljaka. A poslal dost rozporuplný vzkaz.

Filip Smoljak se totiž už několik let soudí právě kvůli cimrmanovským hrám. A přímo na svém facebooku přiznal, že s náhle zesnulým Václavem Kotkem neměl právě ideální vztahy.

"Většina z vás asi ví, že jsem s ním poslední roky neměl zrovna nejlepší vztahy, ostatně spory mezi ním a otcem začaly už před třiceti lety a nikdy se úplně nevyřešily..." napsal Smoljak mladší.

A pak napsal větu, kterou si každý může vyložit jinak. "Každý holt máme nějakou špatnou vlastnost (někdo je třeba víc na peníze a trochu občas podvádí), já se také k celé řadě z nich přiznávám, ale za vším tím je potřeba vidět vždy především člověka jako dobrého a bližního," uvedl Filip Smoljak.

Související obsah

Prý ho mrzí, že se mu s Kotkem nikdy nepodařilo usmířit. "Tak třeba až na onom světě si konečně dáme "do nosu", Vašku. Přese všechno, měl jsem Tě rád," uzavřel Smoljak, který se soudil i přímo s Divadlem Járy Cimrmana.

Podle toho, co řekl TN.cz Zdeněk Svěrák, se Václav Kotek, otec oblíbeného herce Vojty Kotka, zřítil ve svém domě na Karlštejně ze schodů a zlomil si vaz.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Česko za pátek eviduje 17 659 nově potvrzených případů covidu-19

V pátek v Česku přibylo 17 659 případů covidu, což je o 2 700 méně než před týdnem. Nejvíce nakažených na 100 000 obyvatel je momentálně v okresech Kroměříž, Uherské Hradiště, Olomouc a Žďár nad Sázavou. V nemocnicích se s covidem aktuálně léčí 6 786 pacientů, z toho 1 052 s těžkým průběhem. Vyplývá to z údajů, které zveřejnilo ministerstvo zdravotnictví.

Píše se na Deník.cz