Zahraničí

Tragická smrt v Chorvatsku, mladý Čech nepřežil pád ze střechy

Tragická smrt v Chorvatsku, mladý Čech nepřežil pád ze střechy
Zdroj: Profimedia

Tragický pád z pěti metrů nepřežil v pondělí čtyřiatřicetiletý Čech. Zatím z neznámých důvodů spadl ze střechy jednoho domu poblíž chorvatského Omiše. Případem se zabývá místní policie. Podle zahraničních médií si Čech užíval v Chorvatsku dovolenou se svou manželkou.

V pondělí ve večerních hodinách vyjížděla chorvatská policie k pádu čtyřiatřicetiletého Čecha. K neštěstí došlo v letovisku Stanići, které se nachází pět kilometrů od oblíbeného města Omiš.

Muž spadl ze střechy rozestavěného domu. Podle portálu dnevnik.hr měl velmi vážná zranění. Lékaři na místě konstatovali smrt. Tělo poté převezli na patologické oddělení, kde bude provedena pitva. Případem se zabývá chorvatská policie.

O úmrtí informovalo také české ministerstvo zahraničních věcí. "Můžeme potvrdit úmrtí jednoho českého občana v Chorvatsku. Více informací nebudeme v tuto chvíli sdělovat," uvedla pro TN.cz Zuzana Štíchová, mluvčí ministerstva. 

Podle deníku pluska.sk byl muž v Chorvatsku na dovolené se svou ženou. Informovat o tom měl jeden Čech na facebooku. Manželka zemřelého se měla po smrti svého muže zhroutit.

Související obsah

Rozhodla se prý také vrátit okamžitě do České republiky. Na střeše domu se nejspíš muž nacházel, když si ho prohlížel. Nejspíš si ho chtěl koupit. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz