Česká republika

Nahý muž si ustlal v místnosti s bankomatem. Myslel si, že je doma

Nahý muž si ustlal v místnosti s bankomatem. Myslel si, že je doma
Zdroj: Městská policie Zlín

Ve Zlíně se dějí věci. Čtyřiašedesátiletý muž si tam v úterý ráno ustlal v místnosti s bankomatem. Byl pod vlivem alkoholu a zřejmě si myslel, že je doma. Přirozeně si tedy svlékl všechny svršky a usnul. Nahého muže museli v bance probudit strážníci.

V úterý kolem šesté hodiny ranní měli zlínští strážníci o zábavu postaráno. Dostali totiž velmi nezvyklé hlášení, že v bance spí nahý muž. Když dorazili na místo, zjistili, že čtyřiašedesátiletý muž složil hlavu hned vedle svých peněz a kolem sebe nezapomněl rozvěsit svršky. Zřejmě si myslel, že dorazil domů.


Související obsah


"Orientační vyšetření s výsledkem 1,7 promile napovědělo, že významnou roli sehrál také v tomto příběhu alkohol. Dotyčný se na nic nepamatoval a uváděl, že jeho poslední vzpomínka se týká příjezdu do města," uvedl policejní mluvčí Pavel Janík.Strážci zákona muže budili a hledali oblečení po celé místnosti. Kalhoty byly pověšeny přímo u bankomatu, ponožky a obuv byly uloženy na topení. Přivolaná záchranka zjistila, že muž je na tom zdravotně dobře. Po tvrdém probuzení se dokázal kontrolovat, a tak odešel konečně opravdu domů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz