Domácí

Kuriózní nehoda: Řidič dodávky se probudil až ve fontáně

Kuriózní nehoda: Řidič dodávky se probudil až ve fontáně
Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje

Velmi netradičně zaparkoval řidič dodávky, který zřejmě usnul za volantem, minul dva železné sloupky a skončil přímo ve fontáně uprostřed kruhového objezdu. Kuriózní parkovací místo se ale pořádně prodraží, škody se vyšplhají na čtvrt milionu korun.

Ve čtvrtek dopoledne přijížděl řidič ke kruhovému objezdu U Koruny, tam ale dle jeho slov jeho paměť končí. Když se probudil, stál přímo ve fontáně, která je uprostřed kruhového objezdu.

Na místo proto okamžitě vyrazili hasiči a policisté. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění, řidič měl ohromné štěstí, i ve spánku totiž minul dva kovové sloupy.

"Z havarované dodávky unikaly provozní kapaliny, které hasiči zachytili do nádoby. Následně se jednotka postarala o úklid místa nehody a vrátila zpět na stanici," přiblížila okolnosti nehody mluvčí hasičů Martina Götzová.

Výjezd z kašny už tak rychlý nebyl, dodávku musela ven dostat odtahová služba.

Související obsah

Netradiční parkovací místo se řidiči pořádně prodraží, výstavba kruhového objezdu vyšla na neuvěřitelných 130 milionů. Škoda na fontáně byla odhadnuta na 200 tisíc, dalších 50 tisíc pak bude stát oprava dodávky.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události