řidička

Žena řídila opilá, ještě opilejší přišla na policii! Znovu chtěla jet

Pořádné překvapení čekalo na policisty z Brandýsa nad Labem. Na stanici si pozvali ženu podezřelou z řízení v opilosti, jenže ta přišla ještě opilejší, a jak se ukázalo, měla nedaleko zaparkované navíc i své auto. S ním se pak dokonce snažila odjet, jenže to už jí nevyšlo.

Pondělí. Ulicemi Brandýsa nad Labem opatrně projíždí šedé auto. Kdyby policisté nevěděli, kdo sedí uvnitř, nejspíš by ho ani nezastavovali. Tuhle řidičku už ale dobře znají.

Celý příběh začal už o den dříve, v neděli odpoledne, kdy žena přijela autem k obchodu s potravinami v nedalekém Mratíně. Lidé na ni zavolali policii, protože byla už od pohledu pořádně opilá. Přístroj ukázal rovné tři promile alkoholu.

Řidička skončila na stanici, v jejím stavu toho ale s ní moc sepsat nešlo. "Ženu předvolali na následující den za účelem sdělení podezření z přečinu," uvedla policejní mluvčí Eva Hašlová.

Související obsah

Nedělní party tím pro dotyčnou neskončila. A zřejmě byla tak vydařená, že ji protáhla rovnou až do dalšího dne. V pondělí se žena skutečně objevila na policejní stanici v Brandýse nad Labem. Podle policistů ale vypadala ještě hůř než předešlý den.

Tentokrát přístroj ukázal tři a půl promile. Pro někoho už by taková hladina znamenala ohrožení života, pro tuto ženu žádná překážka. S pozvánkou k výslechu opět na další den si to ze stanice namířila rovnou na parkoviště.

Policistům to naštěstí neuniklo, vydali se za ní a dostihli ji. Třetí šanci jí už nedali a odvezli ji rovnou na záchytku. "Druhý den policisté ženě sdělili podezření pro přečin ohrožení pod vlivem návykové látky, a to ve dvou případech," doplnila Hašlová.

Související obsah

Policisté se setkávají s různými "experty". Někoho třeba zastaví, seberou mu řidičák, on se ale vrátí pro auto a jede dál. Jindy zase třeba opilec převezme řízení po zadrženém kamarádovi. A to, že někdo přijede zpitý přímo na stanici, už se také stalo.

Žena od Brandýsa navíc měla soudem stopnutý řidičák. Může být jen ráda, že její eskapády nestály někoho zdraví nebo život.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu řidička

Důležité Události

Krátká zpráva

Kateřina Šimáčková zvolena soudkyní Evropského soudu pro lidská práva

Shromáždění Rady Evropy v úterý podle informací České justice zvolilo Kateřinu Šimáčkovou novou soudkyní Evropského soudu pro lidská práva (ESLP) za Českou republiku. Šimáčková se stane třetím soudcem ESLP za Českou republiku. Úřadu se ujme po Aleši Pejchalovi, kterému končí mandát 31. října.

Píše se na Deník.cz