Inspektor TV Nova

Levné jídlo, nové sprchy. Wilsonka má od inspektora TV Nova stříbro

Prázdninový inspektor tentokrát vyrazil na kontrolu k Dalešické přehradě do kempu Wilsonka. Ten nabízí ubytování ve stanech, chatkách nebo maringotkách. Při plné obsazenosti se do areálu vejde až 2000 lidí.

Kemp najdete přímo na břehu Dalešické přehrady. Z dálnice D1 se do něj dostanete sjezdem na Velkou Bíteš přes Náměšť nad Oslavou. V provozu je od května do září.

Na inspektora TV Nova udělala dojem kuchyňka i chatky - postele v nich jsou nové a bytelné, návštěvníci spokojení. Záchody jsou také v pořádku, toaleťáku je dostatek, umývárna čistá.

Sprchy tu mají nově zrekonstruované. "Z toho tři jsou pro veřejnost a jedna pro invalidní osoby. Průběžně provádíme rekonstrukce stávajících zařízení," dušuje se majitel kempu Jaromír Kuchynka.

V kempu si můžete půjčit loďku, šlapadlo a nebo paddleboard. Kdo má chuť, může si v kempu zahrát i minigolf. Děti mohou využít dětské hřiště a všichni pak krytou společenskou místnost, kde se během léta odehrávají i koncerty.

Související obsah

Občerstvení si můžete dát v místní restauraci - smažený sýr 55 korun, utopenec 35, nakládaný hermelín za 60 korun. Ceny jsou přijatelné. Každý den tu nabízejí jedno obědové menu, o víkendu dvě.

Autokemp Wilsonka funguje už bezmála 30 let. Přesto je vidět, že se tu nebojí modernizace a jdou s dobou. Proto od nás získávají stříbro.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za 1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz