Odsouzená žena

Těhotná vražedkyně děsí sousedy! Nechtějí ji na vítání občánků

Rodičům v Jilemnici se nelíbí, že by radnice mohla pozvat na vítání občánků propuštěnou vražedkyni Petru Janákovou, která co nevidět porodí. Úředníci totiž obvykle zvou všechny děti, které mají ve městě trvalé bydliště. Žena se nyní přestěhovala do Vrchlabí, kde z toho tamní obyvatelé rozhodně nadšení nejsou.

Ze zadního sedadla auta měla zabít pistolí sběratele mincí a soud rozhodl, že bude za mřížemi sedět třicet let. Místo toho si ale možná brzy sedne na radnici s čerstvě narozeným dítětem.


"Pokud je občankou města Jilemnice, tak se zve k pravidelnému vítání občánků. Maminky nedostávají nic, děti dostávají pamětní list, kde je podepsaný starosta a místostarosta," řekl místostarosta Jilemnice Vladimír Vinklář (nezávislý).

Související obsah


Z fotografií, které má televize Nova dispozici, je zřejmé, že porod je na spadnutí. V jilemnické nemocnici porodnice je, je tak velmi pravděpodobné, že žena může rodit právě tam.


Janáková, která ve vazbě za záhadných okolností otěhotněla, z města před pár týdny zmizela. Byt prý vyklízela nenápadně. Podle sousedů si s matkou pronajaly byt v horním patře jednoho domu ve Vrchlabí. Odsouzená, která změnila vizáž, chodí po nákupech i na koupaliště. Tamní obyvatelé mají strach.


Na svobodě je Janáková kvůli tomu, že zákon zajišťuje těhotným ženám přerušení výkonu trestu až do prvních narozenin dítěte.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz