Techno

Policie technařům sebrala repráky, technopárty však pokračovala dál!

Pražští policisté v noci na neděli několikrát zasahovali na nelegální technoparty u Lochkova na okraji Prahy. Na hlasitou hudbu si stěžovali obyvatelé okolních vesnic. Policisté proto při zásahu zabavili 50 technařům část aparatury. Akce má podle organizátorů skončit v neděli vpodvečer.

Musela to být divoká noc. Dunící hudba se rozléhala z lomu nedaleko pražského Lochkova do celého okolí. Pět desítek technařů se rozhodlo uspořádat rozlučku s kamarády.


Jenže zatímco si technaři užívali pod širým nebem ve víru sobotní noci, lidé nemohli spát. Na hluk si stěžovali obyvatelé okolních částí Prahy, proto tady v noci několikrát musela zasahovat policie.


"Policisté nejdříve s lidmi hovořili, hudbu ztlumili. Ale v noci zase začali hrát nahlas," popsal policejní mluvčí Jan Daněk. Policistům proto došla trpělivost a část reprobeden jim zabavili. Ale jen co začalo svítat, hudba začala hrát znova.

Související obsah


"Ano, vím, že duní celá vesnice. Jedná se o zvuk z každoroční ilegální technoparty na pomezí katastrů Lochkova a Lahovic. V mládí jsem podobné akce rovněž navštěvoval, tedy odhaduji, že produkce by mohla do úterý skončit," prohlásil řeporyjský starosta.


Podle organizátorů ale hudba utichne v neděli večer. Noc by už tak pro okolí měla být klidná.
 

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz