Porod

Vražedkyně Janáková před pár dny porodila, utéct se prý nechystá!

Vražedkyně Janáková před pár dny porodila, utéct se prý nechystá!
Zdroj: TV Nova

Petra Janáková, odsouzená za loupežnou vraždu sběratele na 30 let, před pár dny na svobodě porodila. Krátce nato odešla z porodnice pryč. Prý poté, co ji tam navštívili kriminalisté.

"Porod probíhal normálně, na to, že je to druhý porod, tak v pohodě. Porodila jsem v pátek v Královéhradeckém kraji a pak jsem následně odešla na revers," řekla Janáková televizi Prima.

Odchod prý vyprovokoval příchod policistů z kriminálky, kteří Janákové oznámili, že odebrali vzorky pro testy DNA. Utéct se podle vlastních slov nechystá.

Otěhotnění za mřížemi vyvolalo před několika měsíci obrovský poprask. Jak k němu došlo, nyní vyšetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Inspektoři zjišťují, kdo je otcem dítěte. Podle tchyně jde nejspíš o kuchaře z vazební věznice.

Související obsah

Janáková podle nedávných zjištění TV Nova změnila vzhled a z Jilemnice se podle všeho přestěhovala do Vrchlabí. Na svobodě je díky zákonu, který odsouzeným těhotným ženám umožňuje propuštění z výkonu trestu. Za mříže by se měla vrátit rok od porodu.

Petru Janákovou spolu s nyní už bývalým manželem soudy poslaly do vězení za již zmíněnou loupežnou vraždu a přípravu dalších tří.

Pusťte si reportáž z minulého týdne:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Porod

Důležité Události

Krátká zpráva

Škoda odstavuje na dva týdny výrobu

Automobilka Škoda Auto od pondělí zastavila výrobu ve všech třech svých českých závodech. Odstavení výroby bude trvat následující dva týdny. Výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při odstávce tam chce firma dokončit 10 tisíc rozdělaných aut. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.

Píše se na Deník.cz