Zahraničí

Bizarní spor! Veganka žaluje souseda kvůli vůni grilovaného masa

Bizarní spor! Veganka žaluje souseda kvůli vůni grilovaného masa
Zdroj: Profimedia

Vůně z grilovačky byla pro Australanku Cillu Gardenovou důvodem, proč hnát svého souseda k soudu. Stěžuje si, že kvůli pachu ryb nemůže vyjít na zahradu a že to soused dělá schválně.

Bizarní boj mezi ženou, která pracuje jako masážní terapeutka, a jejím sousedem Toanem Vu s rodinou začal už koncem roku 2018. Gardenová si stěžuje, že kvůli zápachu nemůže ani vyjít na zahradu.

Domnívá se, že sousedi na její zamýšlenou oázu klidu v předměstí Girraweenu lifrují pach grilovaného masa záměrně. "Dělají to tak, abych cítila pach ryb. Všechno, co cítím, jsou ryby. Nemůžu tam chodit."

Ačkoli byla žádost nešťastné veganky zamítnuta pro nedostatek důkazů, právník John Hammond uvedl, že je stále možnost celou záležitost směřovat k Nejvyššímu soudu. Gardenová dodává, že zápach z grilu není to jediné, co jí vadí.

Související obsah

 

Stejnou měrou si stěžuje na pach cigaret a hluk, který způsobují sousedovy děti hrající basketbal. "Je to zničující, rušivé, nemůžu kvůli tomu spát." Toan Vu ve snaze o klid odstranil ze dvorku gril a dětem zakázal si hrát na zahradě.

Gardenová k celému sporu říká, že chce pouze v klidu žít svůj život. K tomu anonymně jeden z jejích sousedů podotýká, že její požadavky jsou nepřiměřené a na úkor všech ostatních, kteří si zrovna tak chtějí v poklidu užívat vlastního pozemku. Hammond znesvářené strany vyzývá, aby si celý problém vyříkaly mezi čtyřma očima, než se jejich soužití promění v peklo na zemi.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz