Nikola

Pietní akce za Nikolu z Brandýsa nad Labem se zúčastnily stovky řidičů!

Pietní akce za Nikolu z Brandýsa nad Labem se zúčastnily stovky řidičů!
Zdroj: TN.cz

Na počest mladé maminky Nikoly, která nečekaně zemřela poslední srpnovou sobotu a nechala za sebou malého synka, vyjela v sobotu spanilá jízda. Té se zúčastnily stovky aut, kolona byla dlouhá několik kilometrů!

Památku Nikoly z Brandýsa nad Labem uctily její kamarádky spanilou jízdou. Nikola byla totiž velkou fanynkou aut a jednou ze zakládajících členek party Girlswithcars, která spojovala dívky s láskou k autům po celé České republice.


Na spanilou jízdu přijelo 250 aut, spanilá jízda měla na délku šest kilometrů. Kvůli délce museli organizátoři požádat o pomoc i policii. "Většinou přijeli lidé, kteří se nějakým způsobem autům věnují, nebo v motosportu fungují, také tam byli známí a příbuzní Nikoly," popsala organizátorka akce Nella Ondrejková. Do průvodu se zařadili řidiči až z Velké Británie.


Z Prahy zamířil pietní průvod do Brandýsa nad Labem k domu, kde Nikola bydlela. Tam se účastníci postupně protočili a na její počest zapálili svíčky. Poté auta zamířila na Houšťku, kde pietní akce skončila.

 

Související obsah


"Účast byla opravdu pěkná. Neobešlo se to ale bez problémů, mezi auty projížděl motorkář a do několika narazil," doplnila Ondrejková. Ta také plánuje pro Nikolina syna založit transparentní účet. Zatím ale ještě vyřizuje potřebné náležitosti.


Nikola zemřela v sobotu 31. srpna, podle policie si s největší pravděpodobností sama sáhla na život. Zůstal po ní malý syn. Více si přečtěte zde.


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz