Lednička

Umění i spotřebič: Pomalovaná lednice stojí více než milion korun!

Pěkně vybavená kuchyň potěší asi každou ženu. Ale pořídit si ledničku za milion korun by si pravděpodobně většina rozmyslela. Právě takový jedinečný kus techniky, který designovali italští návrháři, je teď dostupný v České republice.

Červená, žlutá nebo modrá - nevšední lednička hraje všemi barvami. Spojení stylu italských návrhářů a praktičnosti vystřeluje cenu lednice do neuvěřitelných výšin. Stojí milion a 115 tisíc korun!


"Hodnotu jí dává ta unikátnost, je jediná na světě a je ručně malovaná olejem a speciální technikou," popsal spolumajitel prodejen s kuchyňskými doplňky Pavel Staněk.


Její povrch má zobrazovat vše, co je typické pro Sicílii, tedy citrusy, starověké souboje, moře a slunce. Na výšku má asi 150 centimetrů a zevnitř byste nepoznali rozdíl od té tradiční bílé.

 

Související obsah


I přes svou cenu jsou již spotřebiče z limitované stokusové edice skoro všechny pryč. Jedna prý zdobí kuchyň hannoverského prince a hned tři kusy vlastní rodina Porscheových.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Z vraždy mladé irské učitelky byl obviněn Slovák (31)

Z vraždy třiadvacetileté učitelky Ashling Murphyové byl ve středu irskými úřady obviněn slovenský státní příslušník Jozef Puška (31). Podle BBC žil zadržený v Tullamore ve středním Irsku a po sdělení obvinění byl umístěn do vazby. Jeho právník požádal o bezplatnou právní pomoc a tlumočnické služby. Policisté v souvislosti s vraždou zdrželi ještě jednoho podezřelého muže, ten byl propuštěn bez obvinění.

Krátká zpráva

Vůdce gangu pašeráků lidí dostal 15 let vězení

Belgický soud odsoudil šéfa vietnamského gangu pašeráků lidí k 15 letům odnětí svobody a pokutě 920 000 eur. Vo Van Hong (45) byl hlavou skupiny, která byla zodpovědná za úmrtí 39 Vietnamců, kteří byli v říjnu 2019 nalezeni udušení v návěsu kamionu na jihovýchodě Anglie. V loňském roce britský soud odsoudil v této kauze další čtyři podezřelé k trestům odnětí svobody v rozmezí od 13 do 27 let.

Píše se na Deník.cz