Dálnice D11

D11 ve směru na Hradec ochromila nehoda! Na místě se tvořily kolony

D11 ve směru na Hradec ochromila nehoda! Na místě se tvořily kolony
Zdroj: dopravniinfo.cz

Dopravní nehoda dvou osobních vozidel ochromila ve středu kolem sedmé hodiny ranní provoz na dálnici D11 ve směru na Hradec Králové. Dálnice byla uzavřena a na místě se tvořily kolony. Kolem osmé hodiny se provoz opět obnovil.

Nehoda se stala v sedm hodin ráno na 41,5. kilometru ve směru jízdy na Hradec Králové. Podle informací zveřejněných na twitterovém účtu Policie České republiky se v místě dopravního omezení srazila dvě osobní auta. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění.

Plánovaný konec vyšetřování a odstraňování následků dopravní nehody byl stanoven až na desátou hodinu dopolední. Na místě se také tvořily kolony a řidiči mohli využít objízdnou trasu vedenou mimo dálnici. 

Související obsah

Před osmou hodinou ranní však policie na svém twitteru uvedla, že je dálnice zcela průjezdná.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA souhlasí se zmírněním sankcí vůči Kubě z Trumpovy éry

Američtí představitelé oznámili plány na zmírnění tvrdých sankcí uvalených na Kubu bývalým prezidentem Donaldem Trumpem. Nová opatření schválená Bidenovou administrativou budou zahrnovat rozšíření amerických konzulárních služeb na Kubě, zrychlení udělování amerických víz pro Kubánce a zrušení stropu pro posílání finančních prostředků posílaných migranty v USA rodinným příslušníkům na Kubě, který dříve nesměl přesáhnout 1 000 dolarů jednou za tři měsíce.

Píše se na Deník.cz