Ostrava

Pro rostlinu konopí vylezl muž do třetího patra po hromosvodu!

Pro rostlinu konopí vylezl muž do třetího patra po hromosvodu!
Zdroj: TV Nova

K hodně riskantnímu kousku se rozhodl jeden zloděj v Ostravě. Z parapetu okna ve třetím patře místního činžáku chtěl ukrást rostlinu konopí a vydal se tam po hromosvodu. Záznam jeho akce se objevil na internetu.

Spider-Man, jinak se mu už asi v Ostravě neřekne. Aby se k rostlině konopí pěstované v okně ve třetím patře dostal, musel zloděj vyšplhat minimálně patnáct metrů po hromosvodu.


Pro drogu, o které si zřejmě myslel, že ji zužitkuje, nebo prodá, riskoval život. Výkon by to byl obdivuhodný, kdyby nešlo o zloděje. Musel si občas odpočinout.

 

Související obsah


Léčebné konopí si majitelka pěstovala, aby zmírnila svou závažnou nemoc a tlumila bolesti. Nakonec se zloději podařilo rostlinu otrhat. Případem se už zabývají policisté.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru trajektu na Filipínách zahynulo nejméně 7 lidí

Nejméně sedm lidí přišlo o život při pondělním požáru trajektu Mercraft 2 na Filipínách, který převážel 124 lidí včetně posádky z ostrova Polillo do Realu v provincii Quezon, informuje agentura AFP. Fotografie sdílené pobřežní stráží ukazovaly, jak se z lodi zachvácené požárem. Doposud bylo zachráněno na 120 lidí, po zbytku pasažérů pátrá pobřežní stráž. K neštěstí došlo asi 7 kilometrů od přístavu.

Píše se na Deník.cz