Skládka

Lidem se za domy objevila černá skládka pneumatik. Ze dne na den

Řidiči začali ve velkém přezouvat pneumatiky, a tak spousta lidí přemýšlí, co s těmi sjetými. Neznámý pachatel to ale vyřešil v Pardubicích po svém. Vyházel je na louku. A podle množství se zdá, že jich byl celý náklaďák. Případ už řeší strážníci.

Koleje v trávě ukazují, že řidič couval desítky metrů a pak nepotřebné obutí najednou vyházel. Neznámý člověk rozhodně nesložil pneumatiky na opuštěném místě. Třicet metrů daleko je rušná silnice a za blízkými keři jsou první domy.

Nelegální skládka vznikla ve Štolbově ulici ze dne na den. Na hromadě je minimálně padesát pneumatik. Většina je sjetá nebo poškozená.

Strážníci zatím netuší, kdo to udělal. Takové množství ale napovídá tomu, že by viník mohl pracovat třeba v autoservisu. "Podezřelému hrozí pokuta až padesát tisíc korun," říká mluvčí strážníků Jiří Sejkora.

Související obsah

Sankci se ovšem vystavuje i ten, kdo odloží pneumatiky u kontejnerových stání nebo u popelnic. Tento odpad totiž patří na separační dvůr.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zemřel bývalý senátor a prezidentský kandidát Bob Dole

Ve věku 98 let zemřel bývalý republikánský senátor a prezidentský kandidát Bob Dole. Poprvé byl zvolen do Kongresu v roce 1960 a sloužil ve Sněmovně reprezentantů USA až do roku 1969. Poté se přesunul do Senátu, kde zastupoval Kansas téměř tři desetiletí. Ve své kariéře třikrát kandidoval na prezidenta, na třetí pokus vyhrál republikánskou nominaci, ale v roce 1996 prohrál volby s Billem Clintonem.

Píše se na Deník.cz