Domácí

Vražedkyně Janáková je zpět za mřížemi! Zatkli ji 2 měsíce po porodu

Petru Janákovou v úterý podle informací TV Nova policie opět zatkla a obvinila ji z křivé výpovědi. Za to může dostat dalších pět let navíc. Ve vězení si odpykávala trest za loupežnou vraždu sběratele. Na svobodu se dostala poté, co se zjistilo, že je těhotná.

Královéhradečtí kriminalisté podle informací TV Nova v úterý zadrželi Petru Janákovou, která byla pravomocně odsouzena k třiceti letům vězení za vraždu sběratele mincí a další pokusy o vraždy.

Ve vazební věznici v Hradci Králové však otěhotněla a byla propuštěna na svobodu. Ke konci srpna poté porodila své dítě. Teď je však znovu za mřížemi a kriminalisté ji měli obvinit z křivé výpovědi. 

Janáková totiž obvinila tři dozorce z vazební věznice v Hradci Králové ze znásilnění. Když ale kriminalisté odebrali vzorky DNA novorozenému synovi Janákové, zjistili, že žádný z dozorců není otcem. S tímto závěrem ukončila vyšetřování Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). 

Související obsah

Petra Janáková je v tuto chvíli v policejní cele v Hradci Králové a ve čtvrtek ji kriminalisté převezou do Opavy, kde bude okresní soud rozhodovat o jejím opětovném vzetí do vazby. Hrozí ji také dalších pět let navíc k 28 rokům, které si má ještě odpykat. 

Připomeňte si reportáž o vražedkyni Janákové:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz