Fast food

Máte výčitky kvůli nezdravým dobrotám? Navštivte speciální turistickou stezku!

Pokud patříte mezi milovníky pizzy, hamburgerů či zmrzliny a dortů - nová turistická stezka v litevském přímořském regionálním parku vám pomůže od výčitek.

Pěší stezky označují nejen kilometry, které jste zdolali, ale také jídlo a kalorie, které jste spálili. „Ušli jste 1,5 km? Můžete si dát kornout smetanové zmrzliny. Troufáte si na 11 km? Dopřejte si celou pizzu!

Správce litevského regionálního parku Erlandas Paplauskis, přišel s myšlenkou před několika lety po přečtení statistik s kalorickými hodnotami těchto jídel a o potřebném výdeji k jejich spálení. Podle pana Paplauskise je lepší si to vyzkoušet na vlastní kuži, než o tom pouze číst.

Enex
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Fast food

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnici D10 zablokovala hromadná nehoda, jedna žena skončila v nemocnici

Dálnice D10 byla na 58. kilometru ve směru na Turnov uzavřena. Policisté na místě vyšetřovali řetězovou dopravní nehodu šesti aut, která začala srážkou se zvěří. "Při nehodě byla zraněna jedna žena. Dálnice bude minimálně na 2 hodiny uzavřena," informovala policie na twitteru ve 21 hodin. Po 23. hodině se podařilo havarovaná vozidla částečně odklidit a komunikace byla opět průjezdná.

Píše se na Deník.cz