Kamion

Nebezpečný manévr řidiče kamionu! Kruháčem se řítil v protisměru

Někteří řidiči svým chování stále nepřestávají ohrožovat své okolí. Další nebezpečný manévr předvedl kamioňák na Rychnovsku. Zřejmě se mu nechtělo čekat za jedoucími auty a kruhový objezd tak projel v protisměru.

Bezohledné chování předvedl kamioňák ve čtvrtek u Českého Meziříčí na Rychnovsku. Při jízdě směrem na Královu Lhotu projel kruhovým objezdem v protisměru. Vše se podařilo na kameru zachytit řidiči vozu, který právě projížděl po kruhovém objezdu ve správném směru. Jen zázrakem se nikomu nic nestalo.

Na plachtě návěsu je vidět logo přepravní společnosti Dítě spedition z Náchodu. "To, že je na plachtě naše logo nutně neznamená, že kamion patří nám. My samozřejmě starší návěsy prodáváme," řekla TN.cz manažerka dopravy Andrea Dítětová. Zda jde ale opravdu o jejich kamion, či nikoli, zatím nepotvrdila.

 

Související obsah

"Je to vrchol bezohlednosti. Takový řidič by neměl vůbec vlastnit řidičský průkaz," řekl TN.cz vedoucí dopravního inspektorátu v Rychnově nad Kněžnou Rudolf Petřík. Za přestupek řidiči hrozí pouze pokuta.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz