Domácí

Chlapec z Hodonínska chtěl zabít vlastní matku! Zakázala mu internet

Chlapec z Hodonínska chtěl zabít vlastní matku! Zakázala mu internet
Zdroj: Getty Images

Mladík se se závislostí na počítačových hrách a internetu potýkal celý život. Když ho jeho matka požádala, aby na chvíli přestal hrát, začal ji vulgárně nadávat a zaútočil na ni pěstmi. Minulý víkend pokus matky vést se synem o rozumnou debatu skončil vyhrožováním, že matku zabije.

Mladík z Hodonínska strávil u počítače většinu svého života a od dětství je na počítačových hrách závislý. Podle informací policie se dokonce podrobil už jako dítě léčbě závislosti, která ale nepřinesla kýžený výsledek.

Matka se ho snažila od záliby alespoň na chvíli odradit. Ze začátku se jen odmítal své vášně vzdát, postupně ale začal být agresivní. Nejprve na matku jen pokřikoval nadávky, pak přešel i k fyzickým útokům.

Související obsah

Jihomoravští policisté v bytě, který matka se synem obývají, zasahovali hned několikrát. V květnu tohoto roku byli přivoláni proto, že rozzuřený mladík začal demolovat vybavení bytu. Příčinou byla matčina žádost, aby na chvíli upustil od hraní her. Rozbitím skleněné výplně dveří skončil pokus mladíkovy matky odpojit kabel od internetové přípojky. Zuřícího kluka uklidnila až policejní hlídka.

"Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu nebezpečné vyhrožování a zároveň, po zvážení všech okolností a předchozích útocích na matku, vykázali násilnou osobu na dobu deseti dnů ze společného obydlí," informuje policejní mluvčí Petr Zámečník.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz