Domácí

Tajemný zloděj kradl z balkónů cukroví. Po jeho dopadení nastal šok

Pražští strážníci řešili v neděli zapeklitý případ. Obyvatelům Jiránkovy ulice na Praze 6 se z balkónů ztrácely zásoby jídla, které tam měli uložené. Díky pozornosti jedné z okradených obyvatelek panelového domu byl odchytovou službou dopaden pachatel – hladová vakoveverka.

Mládě "létající veverky" k balkónům zřejmě přilákalo vánoční pečení a odložené cukroví. Maličkého zloděje si všimla jedna z okradených místních, která si na balkon odložila vánoční cukrovinky.

Související obsah

Roztomilého vačnatce úspěšně odlovila odchytová služba městské policie a převezla ho do útulku v Dolních Měcholupech. Od pražských policistů si mrňousek vysloužil titul "Balkónový fantom".

Chlupatý zlodějíček si na sociálních sítích okamžitě získal příznivce. "Je to poprvé, já bych to viděl na podmínku," zastává se vakoveverky Josef T. "Doufám, že to nedostane natvrdo, je to začátečník," dovolává se mírného trestu pro jinak bezúhonného tvorečka Romana S.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Kvůli těžbě v dolu Turow zaplatí Poláci 500 tisíc eur denně

Polsko bude muset kvůli Turowu platit penále 500 tisíc eur denně. Soudní dvůr EU tak vyhověl české stížnosti. Hnědouhelný důl, který měla polská vláda podle EU dávno zavřít, stále funguje kousek od českých hranic. Polská strana nerespektovala předběžné rozhodnutí o přerušení těžby z května. Vyplývá to z tiskové zprávy soudu.

Píše se na Deník.cz