Monika Babišová

Babišová vyrazila slavit do Špindlu! Zahrála si na bondgirl

Babišová vyrazila slavit do Špindlu! Zahrála si na bondgirl
Zdroj: Instagram

Manželka premiéra Andreje Babiše Monika oslavila konec svého stíhání v kauze Čapí hnízdo ve velkém stylu. Na svém instagramovém profilu uveřejnila fotky z velkolepé párty ve stylu filmového agenta Jamese Bonda.

Dlouhé vypasované rudé šaty, k tomu charakteristické platinové lokny a potutelný úsměv. Monika Babišová se na večírku ve Špindlerově Mlýně evidentně stylizovala do krasavic, které se po boku nejslavnějšího fiktivního tajného agenta objevují už déle než 50 let.

A na samotném večírku si vyzkoušela i další z vášní špióna 007 (kromě krásných žen) - hazard. Uveřejnila totiž fotografii od karetního stolku i snímek krupiéra u rulety.

V dalším příspěvku si Monika Babišová postěžovala na počasí, ale zážitek si ani tak evidentně pokazit nenechala. "Počasí sice nic moc, ale bylo mi s vámi krásně," napsala.

Související obsah

Je možné, že Babišová ve Špindlu oslavovala to, že jí už nehrozí vězení v kauze Čapí hnízdo. Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman totiž sice minulý týden zrušil rozhodnutí o zastavení trestního stíhání premiéra Andreje Babiše, zároveň však z případu vyloučil jeho rodinu, tedy i manželku Moniku.

Připomeňte si nejnovější vývoj v kauze v reportáži TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kandidátem STAN na ministra průmyslu je Jozef Síkela

Hnutí STAN vybralo nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu. Je jím bývalý generální ředitel Slovenské spořitelny Jozef Síkela. Hnutí to oznámilo v pondělí ráno. Síkela je absolventem pražské Vysoké školy ekonomické, pak pracoval v bankovnictví. V posledních roce pak byl partnerem v investičním fondu. "Jozef Síkela je nezpochybnitelným odborníkem pro své letité zkušenosti, které nasbíral na vrcholných manažerských pozicích v bankovním sektoru, kde se mimo jiné věnoval jak podpoře malých a středních podniků, ale také veřejnému financování," uvedl předseda STAN Vít Rakušan.

Píše se na Deník.cz