Zahraničí

Podnikatel, který měl pomáhat po smrti Gotta vdově Ivaně, vyhrál balík!

Podnikatel, který měl pomáhat po smrti Gotta vdově Ivaně, vyhrál balík!
Zdroj: Profimedia

Obrovské štěstí měl šestačtyřicetiletý český podnikatel Leon Tsoukernik, který vyhrál v kasinu v rakouském městě Seefeld in Tirol pořádnou sumu peněz. Přijít si měl na 34 milionů korun. Podnikatel také dříve ukrýval před veřejností Ivanu Gottovou krátce po smrti jejího muže.

Nejdřív Leon Tsoukernik vyrazil ve středu do kasina Seefeld ve stejnojmeném města v Rakousku, aby se zúčastnil pokerového turnaje. Ten mu však štěstí nepřinesl a tak se vydal hrát na automaty.

Najednou se z jednoho začaly sypat peníze. "Nejprve jsem si myslel, že jsem vyhrál 400 tisíc eur," citoval portál tt.com Tsoukernika. Později však zjistil, že vyhrál více než 1,3 milionu eur (přes 34 milionů korun).

Podnikatel měl z vítězství obrovskou radost a také to pořádně oslavil. Ve čtvrtek se pak zpětně všem omluvil za to, že dělal v kasinu hluk. 

Související obsah

Tsoukernik je známý především tím, že měl v loňském roce u sebe na chvíli ubytovat Ivanu Gottovou ve svém domě na Tachovsku poté, co umřel její manžel. Podnikatel je jejich rodinný přítel a kasina sám provozuje. 

Podívejte se na hrob Karla Gotta, který zaplavily svíčky:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Další podpora Ukrajiny. Spojené státy pošlou pomoc za 933 miliard korun

Šéf Bílého domu Joe Biden podepsal zákon o poskytnutí pomoci Ukrajině ve výši téměř 933 miliard korun. Vojenská a humanitární podpora je údajně nejvyšším balíkem americké zahraniční pomoci za posledních alespoň 20 let. Spojené státy Ukrajině od začátku války poslaly pomoc zhruba za 1,26 bilionu korun.

Píše se na Deník.cz