Domácí

U televize Nova hořel sklad s kulisami, hasiči zachránili pět lidí

Ve středu kolem třetí hodiny začala hořet budova, která se nachází u TV Nova v barrandovských ateliérech. Celkem u požáru zasahovalo až šest jednotek. Uvnitř se v té době nacházelo pět lidí.

Zaměstnance TV Nova vyděsil ve středu mohutný dým, který se začal valit ze sousední budovy. "Šest jednotek hasičů a chemická služba právě vyjely do ul. Kříženeckého náměstí k hlášenému požáru skladového objektu," informovali hasiči na twitteru. 

Požár měl vypuknout v podzemí. Plameny pohltily uskladněné kulisy a stavební materiál. Po žebříku se hasičům podařilo z budovy zachránit pět lidí. Kolem půl páté byl vyhlášený II. stupeň požárního poplachu.

"Požár se nešíří, ale je náročné budovu odvětrat. Vyšetřovatel příčin požárů provádí průzkum v dýchací technice," doplnili hasiči. Pravděpodobně požár vypukl kvůli rekonstrukci budovy. 

Související obsah

Na místo dorazila policie i záchranáři. Ti na místě ošetřili všechny zachráněné lidi. "Měřili jsme u nich hladinu oxidu uhelnatého. Dva z nich poté skončili v péči lékařů, do nemocnice pravděpodobně nepojedou," uvedla TN.cz mluvčí záchranářů Jana Poštová. 
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz