Domácí

Muže v Klatovech ubodal přímo v jeho firmě. Policie má podezřelého

Policisté vyšetřují incident, který se odehrál ve středu ráno v areálu firem u Plánické ulice v Klatovech na Plzeňsku. Čtyřiapadesátiletého pracovníka společnosti nabízející autodopravu útočník napadl přímo v jeho firmě. Zraněný muž na místě zemřel. Podezřelého policisté zadrželi a probíhá další vyšetřování.

Na 54letého pracovníka autodopravní firmy Level měl zaútočit 46letý muž. Podezřelého policisté zadrželi krátce po činu a momentálně je v cele. Na místě jsou kriminalisté a celý prostor kvůli vyšetřování uzavřeli.

Podle informací TV NOVA měl být příčinou útoku vyhazov z práce. 46letý bývalý zaměstnanec zřejmě psychicky neunesl výpověď a vyrazil se pomstít s nožem v ruce. "Je to hrůza," shodují se pracovníci z vedlejší firmy.

Muž, který vraždil, měl být už dříve problémový a vyhledávat konflikty. K jeho propuštění údajně vedlo to, že přišel o řidičský průkaz. Ve firmě měl pracovat zhruba rok. Zavražděný muž měl být naopak velmi oblíbený jako člověk i šéf.

Související obsah

"V současné chvíli policisté prověřují veškeré okolnosti násilného trestného činu, ke kterému dnes ráno došlo v Klatovech. Při incidentu byl napaden 54letý muž v areálu firmy a na místě byl následně zadržen 46letý muž, který byl převezen do policejní cely. Policisté na místě provádějí další úkony," řekla policejní mluvčí Dana Ladmanová.

Související obsah

Pachatel měl na staršího muže údajně zaútočit nožem a způsobit mu hned několik bodných ran. Zraněný podnikatel nezemřel podle informací policie hned. Jeho poranění však byla natolik vážná, že mu ani přivolaní zdravotníci už nemohli pomoci. Nikdo další naštěstí zraněn nebyl.

"Zasahovali jsme na místě. Lékař po příjezdu zkonstatoval závažná zranění a následně úmrtí," potvrdila mluvčí plzeňských záchranářů Mária Svobodová. Policisté případ kvalifikovali jako vraždu.

Rozhovor s policejní tiskovou mluvčí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz