Krimi

Mladíci rozpůlili při nehodě auto o pilíř mostu, oba jsou po smrti

V sobotu brzy ráno u Mariánských Lázní zemřeli při autonehodě dva mladíci. Podle prvotních informací museli jet extrémně rychle, auto se totiž po nárazu do betonového pilíře rozpůlilo. Incident vyšetřují policisté.

Muži zákona se o vážné nehodě dozvěděli kolem páté ráno, nahlásil ji řidič, který projížděl kolem. "Vše nasvědčuje tomu, že auto se dvěma mladíky jelo velmi rychle, přejelo nejprve do protisměru, pak mimo silnici a narazilo u Vlkovic do betonového pilíře mostu," uvedl na dotaz TN.cz policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Podle informací TN.cz byl náraz tak silný, že auto doslova rozpůlil. Jedna část zůstala zaklesnutá u pilíře, druhá pokračovala ještě několik metrů.

"V autě cestoval řidič se spolujezdcem, oba při nehodě zemřeli," upřesnil Kopřiva. Podle informací TN.cz bylo jednomu šestadvacet, druhý byl o tři roky mladší.

Související obsah

Policisté nehodu vyšetřují, silnici kvůli tomu museli uzavřít. Naštěstí nejde o frekventovanou komunikaci, komplikace v dopravě jsou proto minimální.

S největší pravděpodobností bude nařízená pitva mrtvých mladíků, aby se zjistilo, zda před jízdou nepili alkohol či se "neposilnili" drogami.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz