William

Harry neposlechl Williama. Před lety ho varoval před vztahem s Meghan

Harry neposlechl Williama. Před lety ho varoval před vztahem s Meghan
Zdroj: Profimedia

Princ Harry odjel do Kanady, aniž by se usmířil se svým starším bratrem Williamem. Ten mu má vyčítat rozhodnutí, která kvůli manželce Meghan učinil. Jejich spor měl začít už v roce 2017, kdy Harry potkal Meghan.

"Váš vztah postupuje moc rychle," varoval William podle webu Daily Mail svého bratra Harryho. Spor mezi sourozenci údajně započal před třemi lety, když vyšel najevo vztah bývalé herecké hvězdy a britského prince.

William, který je v pořadí druhým následníkem trůnu, nese také velice těžce skutečnost, že se Harry vzdal svých královských povinností. Když se Harry navíc odstěhoval do Kanady, nerozloučili se v dobrém a nestihli své vztahy urovnat.

William už v minulosti přiznal, že si s bratrem už tolik nerozumí. "Součástí téhle role, téhle práce a téhle rodiny je obrovský tlak, pod kterým stále jste. Je nevyhnutelné, že některé věci se prostě stanou," přiznal Harry, že se s Williamem odcizili. Harry na to ale reagoval, že bratry jsou a vždy budou. Více najdete zde.

Související obsah

Princ Harry nyní žije se svou manželkou v luxusním sídle v Kanadě. Podle zahraničních médií nyní investovali do ochrany svého domu. Pořídili si další kamery mezi stromy na zahradu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz