Zahraničí

Takový valentýnský dárek tu ještě nebyl. Co vymysleli na Filipínách?

Na 14. února je ve vzduchu cítit láska více než kdy jindy. V některých zemích ale svátek zamilovaných zastínily obavy kvůli smrtícímu koronaviru. Jedno květinářství na Filipínách se rozhodlo spojit vyznání lásky s prevencí proti zákeřné nemoci. Ke svátku lásky vytvořili unikátní kytice, které mají název anti-nCoV. V kytici se nachází rouška, rukavice, antibakteriální gel, zubní pasta a další preventivní pomůcky. Je sice o něco dražší než běžná kytice, ale jak lépe říci druhému "miluji tě"?

-

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Mladík se přiznal k vystřílení školy na Floridě, zavraždil 17 lidí

Nikolas Cruz se ve středu přiznal k masakru na střední škole v Parklandu na Floridě v roce 2018, při kterém zemřelo 14 studentů a 3 dospělí. Zda 23letý mladík dostane trest smrti, anebo doživotí, určí brzy soud. Podle soudkyně Elizabeth Scheererové jsou slyšení naplánována na celý listopad a prosinec, svědectví by mohlo začít v lednu.

Krátká zpráva

Evropský parlament udělil Sacharovu cenu Alexeji Navalnému

Evropský parlament udělil ve středu Sacharovu cenu za svobodné myšlení ruskému opozičnímu předákovi Alexeji Navalnému. Ten je momentálně vězněn v ruském vězení. Parlament ocenil jeho boj za svobodu a demokracii.

Píše se na Deník.cz