Zahraničí

Gynekolog měl zneužívat školačky, jedna z nich promluvila!

Slovenskem otřásl případ gynekologa z města Myjava, který měl zneužít nejméně tři nezletilé děti. Děvčatům měl prý dokonce za orální uspokojení platit. Reportérům slovenské TV Markíza se podařilo oběti vypátrat. Promluvila s nimi i matka jedné z nich.

Nezletilé děti si jako objekt své touhy vybral gynekolog ze slovenské Myjavy u Trenčína. Televizi Markíza se některé oběti podařilo vypátrat, jedna dokonce promluvila. Dívka prozradila, že za lékařem chodila do jeho ordinace ve městě Senica. "Bylo mi 14, 15 let," řekla.

Na otázku reportéra, zda jí gynekolog za orální uspokojení nabídl 20 eur, odpověděla: "No, ano." Jedné z obětí měl dokonce výměnou za orální sex napsat potvrzení pro sociálku, že je ještě panna. "Už jsem věděla, že je asi těhotná. Rychle jsme šly ke gynekologovi a ten mi dal papír, že je netknutá. A ona už přitom dávno byla těhotná," svěřila se matka zneužité dívky.

Související obsah

 

TV Markíza se pokusila lékaře vypátrat, nikde ho ale nezastihla. V nemocnici, kde pracuje, má nahlášenou dovolenou. Nebyl ani v soukromé ambulanci.

Policie se případem zabývá, ve vazbě však muž není. "Je stíhaný na svobodě z důvodu, že nebyly naplněné zákonné důvody vazby," řekl mluvčí trenčínské policie Pavol Kudlička. Za sexuální násilí na dětech může za mřížemi strávit sedm až dvanáct let. Mimo to mu hrozí i zákaz vykonávání lékařské praxe.

Podívejte se na reportáž TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz