Zahraničí

Meghan má dvojnici. Letuška Christine doufá, že prorazí u filmu!

Meghan má dvojnici. Letuška Christine doufá, že prorazí u filmu!
Zdroj: Profimedia

Letuška Christine Mathisová (32), která pracuje u amerických aerolinek Jet-Blue, je poslední dobou na roztrhání. Velmi se podobá manželce britského prince Harryho (35). Stejně jako Meghan nosí elegantní účes a nechává se inspirovat jejím stylem oblékání.

Navíc chodí pravidelně na konkurzy do televize a k filmu. A doufá, že by z ní jednou mohla být hvězda první velikosti.

Zatím se živí jako stevardka a je maminkou malé holčičky. Když rozdává občerstvení, lidé po ní chtějí podpis a dokonce se s ní fotí. Z její přítomnosti jsou nadšení.

"Když jsem pracovala v první třídě, oslovil mě jeden džentlmen s tím, že vypadám jako Rachel ze seriálu Kravaťáci. Tehdy jsem ještě nevěděla, o koho jde. Jakmile se Meghan zasnoubila s Harrym, zájem o mě se ještě zvětšil," popsala Christine ve videu na youtube.

Související obsah

Kamkoli přijde, tak jí prý lidé skládají komplimenty. Před lichotkami prý není v "bezpečí" ani na nákupech. "Ona je pro mne velkou inspirací. To, jakou je osobností. Je to překrásná žena, která se věnuje charitě. Taky je to herečka. Když mě s ní srovnávají, je to vzrušující,“ rozplývá se letuška.

Christine Mathisová pravidelně zásobuje svůj instagram novými fotkami a doufá, že palubu letadla vymění za světla filmových ramp.

Žaneta Filipková, TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz