Zahraničí

Harrymu a Meghan Kanada nestačí, vyhlédli si v Malibu honosné sídlo!

Harrymu a Meghan Kanada nestačí, vyhlédli si v Malibu honosné sídlo!
Zdroj: Profimedia

Harry a Meghan si údajně vyhlédli luxusní sídlo v Malibu nedaleko Los Angeles. Už dříve se objevila zpráva, že se chtějí na léto přesunout z Kanady do Kalifornie. Dům, po kterém pokukují, stojí více než 160 milionů korun. Za sousedy by měli některé hollywoodské hvězdy, mezi nimi například Roberta Downey Juniora nebo Mela Gibsona.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu zatím pobývají v Kanadě, kam "uprchli" před britskou královskou rodinou. Objevily se však zprávy, že se chtějí přesunout do Kalifornie. V Los Angeles, odkud Meghan pochází, koneckonců žije i její matka.

Podle britského deníku Daily Mail si královský pár údajně vyhlédl honosné sídlo v Malibu nedaleko Los Angeles, které je domovem mnoha hollywoodských hvězd. Dům, který připomíná spíš malý zámeček, stojí sedm milionů dolarů (více než 160 milionů korun).

Sídlo, o které měli Harry s Meghan projevit zájem

Zdroj: Profimedia

Kamenný zámek má osm ložnic a deset koupelen. Na zahradě, oblklopené vzrostlými duby a javory, jsou dva bazény a tenisový kurt. Dům se nachází v luxusní čtvrti, která je hlídaná. Mladý pár se tak nebude muset bát o svou bezpečnost.

Související obsah

Za sousedy by Harry a Meghan měli řadu celosvětově známých osobností. V blízkosti bydlí například hvězda Iron Mana Robert Downey Jr., hlavní hrdina filmu Statečné srdce Mel Gibson nebo televizní celebrita Caitlyn Jennerová.

Právě ona prozradila, že si Harry s Meghan tajně prohlíželi dům v blízkosti Los Angeles. "Slyšela jsem, že hledají dům v Malibu. Musí to teď mít těžké. Každý si zaslouží být šťastný," prohlásila Jennerová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz