Zahraničí

Harry a Meghan doprovodí na mši královnu. V pondělí naposledy

Harry a Meghan doprovodí na mši královnu. V pondělí naposledy
Zdroj: Profimedia

Vévoda a Vévodkyně ze Sussexu se v pondělí odpoledne připojí ke zbytku královské rodiny na opatství ve Westminsteru. Bude to jejich poslední oficiální vystoupení v rolích členů královské rodiny. Tento měsíc používají naposledy své královské tituly: Poté už z nich budou „jen“ Harry a Meghan.

Pár se minulý týden společně vrátil do Spojeného království, kde se také oba objevili několikrát na veřejnosti. V této tradici budou pokračovat i dnes. V pondělí odpoledne je čeká poslední královská povinnost. Oba dva se připojí ke královně a zbytku královské rodiny v londýnské katedrále.

Bude to zároveň poprvé, co se objeví společně s ostatními členy rodiny od jejich oficiálního oznámení, že "opouští" královské kruhy.

Související obsah


V úterý 31. března přestanou také používat své tituly Vévoda a Vévodkyně ze Sussexu. A od tohoto data jim nebudou vypláceny peníze z veřejné královské pokladny.

Portál BBC informoval, že pondělní společné vystoupení po boku královny bude zřejmě tím posledním ve Velké Británii při této návštěvě. Poté se oba vrátí zpět do Kanady ke svému synovi Archimu, který tam na ně čeká.

Související obsah

Právě v Kanadě se Meghan a Harry rozhodli začít své nové "nekrálovské" životy. Do Velké Británie se ale oba plánují pravidelně vracet. Pár si ponechal chatu ve Windsoru.


Další podobné setkání s královskou rodinou je naplánováno ale až na další rok.

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz