Domácí

V Praze hořel panelák, dým byl vidět na kilometry! Jeden dělník se popálil

Pražští hasiči zasahovali u požáru panelového domu v Krči. Vzplála tam střecha, která byla v rekonstrukci. Hustý černý dým byl vidět z velké dálky. Hasiči evakuovali obyvatele domu, jeden dělník utrpěl lehké popáleniny.

Požár zachvátil střechu panelového domu v ulici V Pláni ve čtvrtek kolem půl 11. "Několik jednotek hasičů vyjelo k požáru nízké budovy. Hustý černý dým je vidět z vedle dálky," informoval mluvčí pražských hasičů Martin Kavka na twitteru.

Postupně na místo vyjelo osm jednotek, hasiči museli evakuovat obyvatele panelového domu. "Hoří střecha v celé ploše, probíhala na ní rekonstrukce. Požár se nám daří dostat pod kontrolu," napsal Kavka na twitteru krátce po 11. hodině.

Související obsah

Před polednem hasiči požár lokalizovali, bylo ale nutné ještě dům prohlédnout, jestli někde nejsou skrytá ohniska. To se nakonec neprokázalo, a tak hasiči požár dohasili a místo nich nastoupí vyšetřovatel, který bude zjišťovat příčinu požáru a další podrobnosti.

Mluvčí záchranné služby Jana Poštová uvedla, že u požáru zasahovala jedna záchranářská posádka. "Podle posledních informací záchranáři ošetřili jednoho lehce popáleného muže," sdělila.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz